poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

Najlepsze snapy gwiazd tygodnia: Katy Perry, Justin Timberlake i więcej

4 lutego 2023 r. | 14:06

1 z17

NINA GOT GROOVE: Nina Dobrev wie, kiedy jest jej czas, aby zabłysnąć i, co ważniejsze, chłopak Shaun White wie, kiedy się odłożyć.

nina/Instagram

2 z17

BEACH BUMS: Podczas gdy Kate Beckinsale wygląda na gotową, by dać czadu na wybiegu, jej kumpel Jonathan Voluck jest gotowy na słońce, by uderzyć w swoje skalne dno.

Kate Beckinsale / Instagram

3 z17

MODEL W MATRYMONII: Uśmiech przychodzi łatwo nowozelandzkiej modelce Georgii Fowler na jej ślubie z Nathanem Dalah z roczną córką Dylan w towarze.

georgia fowler / Instagram

4 z17

BIRTHDAY-BIES: Jessica Biel pomaga piastunowi Justinowi Timberlake’owi powiedzieć „Bye, Bye, Bye” w wieku 41 lat.

Jessica Biel / Instagram

5 z17

VEGAS VA VOOM: Mimo okularów przeciwsłonecznych i szlafroka, Heidi Klum nie może się powstrzymać od pokazania swoich zgrabnych piersi.

Heidi Klum / Instagram

6 z17

BLOOM’S BEAMING BEAUTIES: Katy Perry (z lewej) i Miranda Kerr mają jedną ważną rzecz — lub osobę — wspólną: Orlando Bloom. Z każdą z nich ma dziecko, a ich uśmiechy wskazują na jedną wielką szczęśliwą rodzinę.

Xavier Collin/Image Press Agency

7 z17

OH MY HONEYDEW!!! Nie dzwońcie po ochronę, Salma Hayek nie przemyca melonów na ślub piosenkarza Marca Anthony’ego z Nadią Ferreirą.

Salma Hayek / Instagram

8 z17

BEAUTY PARLOR POUT: Na wszelki wypadek, gdyby ludzie nie chcieli jej uwierzyć, w wieku 81 lat, Martha Stewart szybko zaznacza, że to selfie jest szczere. Jedyną rzeczą, która została dotknięta jest jej 'do!

Martha Stewart / Instagram

9 z17

Sfrustrowany FIG: Ryan Reynolds nie może ukryć emocji podczas meczu piłkarskiego pomiędzy Sheffield United a Wrexham, drużyną, której jest współwłaścicielem wraz z Robem McElhenneyem.

Paul Currie/Colorsport/Shutterst

11 z17

UNDIES DOWN UNDER: Kiedy nie daje czadu z Red Hot Chili Peppers, Flea oddaje swoje Calvins do dobrego użytku, rozmawiając z fanami na Bondi Beach w Australii.

KHAP / BACKGRID

12 z17

POKAŻ TROCHĘ KOŚCI: Upewniając się, że paparazzi złapali jej dobrą stronę, Paris Jackson oszałamia na premierze filmu Pameli Anderson „Pamela: A Love Story” w Hollywood, Calif.

FilmMagic

13 z17

CIRCLE THE STAR: Wysoko na balijskim niebie Taraji P. Henson nie czuje strachu, tylko miłość.

tarajiphenson/Instagram

14 z17

SELF-CARE SCENRIO: Czas spędzony na fotelu fryzjerskim może być odmładzający dla umysłu i ciała, z pewnością wynik, na który liczy Hailee Steinfeld.

haileesteinfeld/Instagram

15 z17

BONDING OVER BASKETBALL: Nic tak nie zbliża gwiazd jak Knicks, wystarczy zapytać Emmę Stone, jej męża Dave’a McCary’ego (daleko po lewej) i Michaela B. Jordana. Były dyrektor segmentu „Saturday Night Live” McCary i niedawny gospodarz Jordan prawdopodobnie wymieniają się historiami wojennymi.

Michael Simon/Shutterstock

16 z17

CAŁA NOWA KOBIETA: Przed wydaniem nowego albumu „Queen of Me”, Shania Twain nosi blond włosy podczas imprezy dla swojej wytwórni.

Getty Images dla Republic Record

17 z17

Piosenkarka na basenie: Miley Cyrus leży w cieniu i nosi ostre czarne bikini

Dolce Glow by Isabel Alysa / Instagram

Latest Posts

Nie przegap