piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Najlepsze gwiazdorskie snapy tygodnia: Yippee ki-yay! Bruce Willis świętuje swoje urodziny

1 z17

It’s a yippee ki-yay kinda day

Instagram

2 z17

ILE LIZNIĘĆ … Sydney Sweeney i szczeniak Tank pokazują, że limit nie istnieje, jeśli chodzi o rożki lodowe i pocałunki w nos.

Sydney Sweeney / Instagram

3 z17

NIGHT FEVER: Po swoim i swoich braci pierwszym biegu spektakli na Broadwayu, Joe Jonas oczyszcza swoje podniebienie z odrobiną disco i drinkiem.

joejonas/Instagram

4 z17

’FANTASTYCZNA’ FRIENDSHIP: Po współgraniu w filmach „Fantastic Beasts”, Zoë Kravitz i Eddie Redmayne nie mogą się sobą nacieszyć na imprezie w Londynie.

WireImage

5 z17

STARK RAVING ROYAL: Jaką historię książę William mógłby opowiedzieć grupie młodych ukraińskich uchodźców?

Tim Rooke/Shutterstock

6 z17

NIE POTRZEBUJE ŻADNEGO MĘŻCZYZNY: Ponieważ Miley Cyrus mówi „mogę kupić sobie kwiaty” — i aby uczcić jej najnowszy singiel będący nr 1 przez siedem tygodni — gwiazda pop dodaje trochę zieleni do swojej garderoby.

Miley Cyrus / Instagram

7 z17

URODZINY WIELKIEGO WILLIEGO: Emma Heming Willis (od lewej), Evelyn, Tallulah, Bruce Willis, Scout, Mabel, Demi Moore, Rumer i dwa pety zgromadziły się, aby świętować, że ich główny człowiek kończy 68 lat.

demimoore/Instagram

8 z17

NOTHING HOLDING HIM BACK: Anthony Anderson rezygnuje z wszelkich „Law & Order” podczas kibicowania Los Angeles Clippers na ich własnym boisku.

Getty Images

9 z17

WINK OF PINK: Dove Cameron udowadnia, że różowy ma swoje miejsce na czerwonym dywanie podczas „Schmigadoon!” Impreza sezonu 2.

Getty Images

10 z17

DZIEŃ CÓRKI: Krishna (z lewej) wspiera mamę Padmę Lakshmi podczas imprezy, która jest bliska jej sercu: Endometriosis Foundation of America’s Blossom Ball.

Getty Images dla Endometriosis F

12 z17

COMFY CHIC: W drodze do „Jimmy Kimmel Live!” w LA, Jennifer Hudson pokazuje, że nie ma potrzeby iść na kompromis w kwestii przytulności

GC Images

13 z17

GLITCH IN THE MATRIX: GRAND GIRL GANG: Nie przegapiliście kolejnego filmu „Matrix”, to tylko dynamiczny duet obecnych współgwiazd Keanu Reevesa (z lewej) i Laurence’a Fishburne’a na premierze „John Wick: Chapter 4”.

Chris Pizzello/Invision/AP

14 z17

TUTAJ ZNAJDZIEMY: Znalezienie aparatu w ręku reżysera Charliego McDowella, zwłaszcza w otoczeniu żony Lily Collins, nie powinno być zaskoczeniem.

Lily Collins / Instagram

15 z17

ÓSMY CUD ŚWIATA: Oprah Winfrey może być na wycieczce krajoznawczej w Jordanii, ale miejscowi mają oczy tylko dla niej.

Oprah Winfrey / Instagram

16 z17

GRAND GIRL GANG: Christina Milian (od lewej), Halle Bailey, Tiffany Haddish i Chloe Bailey stanowią potężną siłę, gdy są razem.

Jason Sean Weiss/BFA.com

17 z17

SERCA I UMYSŁY: Will Smith, który wciąż prowadzi kampanię na rzecz odzyskania sympatii świata, podnosi ręce podczas F1 Grand Prix Arabii Saudyjskiej.

Getty Images

Latest Posts

Nie przegap