moon Knight” kończy na wysokim poziomie, „Ozark” wciąż dominuje w rankingach streamingu

Serial Marvela odnotował największą oglądalność w rankingach Nielsena w dniach 2-8 maja.

Oscar Isaac as Steven Grant in

Oscar Isaac jako Steven Grant w filmie „Moon Knight”Dzięki uprzejmości Marvel Studios/ Disney+

Podobnie jak większość seriali Marvela emitowanych w Disney+, Moon Knight odnotował najlepsze wyniki oglądalności w tygodniu, w którym nastąpił jego finał. Ozark Netflixa spędził kolejny tydzień na szczycie listy przebojów, znacznie wyprzedzając wszystkie inne produkcje.

Sześcioodcinkowy Moon Knight w okresie od 2 do 8 maja obejrzało 715 milionów minut – wynika z rankingu Nielsena. (Finał sezonu zadebiutował 4 maja.) To wzrost z 681 milionów w poprzednim tygodniu; serial wzrastał w czterech z pięciu tygodni po debiucie 30 marca, z najmniejszym spadkiem (638 milionów minut do 630 milionów) w czwartym tygodniu.

Serial jako całość zgromadził nieco poniżej 3,7 miliarda minut czasu oglądania, plasując się pomiędzy Sokołem i Zimowym Żołnierzem (4,15 miliarda) a Sokolem (3,46 miliarda) wśród seriali Marvela w Disney+.

Ozark miał 3,33 miliarda minut czasu oglądania w tygodniu po debiucie finałowych odcinków, co stanowi 29-procentowy wzrost w porównaniu z poprzednim okresem. Nie jest to aż tak wysoki wynik jak 4,1 miliarda minut, które serial miał po premierze pierwszej połowy finałowego sezonu w styczniu, ale i tak jest to jeden z najwyższych tygodniowych wyników od czasu, gdy Nielsen zaczął publikować cotygodniowe rankingi streamingu we wrześniu 2020 roku.

Grace and Frankie również odnotowała wzrost w pełnym tygodniu po premierze finałowych odcinków, zwiększając liczbę minut z 701 do 880 milionów. Najdłużej emitowany serial oryginalny Netflixa zajął drugie miejsce w rankingu, a na trzecim miejscu znalazł się Moon Knight.

Amazon’s Prime Video zajął dwa miejsca wśród 10 najlepszych seriali oryginalnych, z Outer Range (425 milionów minut) na miejscu czwartym i The Wilds (262 miliony) na miejscu dziesiątym w tygodniu premiery drugiego sezonu.

Dane Nielsena dotyczące oglądalności transmisji strumieniowych obejmują wyłącznie telewizory i nie uwzględniają minut oglądanych na komputerach lub urządzeniach przenośnych. Rankingi obejmują jedynie widownię w Stanach Zjednoczonych, a nie w innych krajach, i obecnie uwzględniają jedynie Apple TV+, Disney+, Hulu, Netflix i Prime Video.

Poniżej znajdują się najlepsze seriale Nielsena w dniach 2-8 maja.

Original Series

1. Ozark (Netflix), 3,33 mld minut oglądania
2. Grace i Frankie (Netflix), 880 milionów
3. Moon Knight (Disney+), 715 milionów
4. Outer Range (Prime Video), 425 milionów
5. Selling Sunset (Netflix), 360 milionów
6. Bullsh*t: The Game Show (Netflix), 345 mln
7. Meltdown: Three Mile Island (Netflix), 325 mln
8. Bridgerton (Netflix), 287 million
9. The Circle (Netflix), 270 milionów
10. The Wilds (Prime Video), 262 miliony

Acquired Series

1. Cocomelon (Netflix), 701 milionów minut
2. Criminal Minds (Netflix), 523 miliony
3. Heartland (Netflix), 511 million
4. NCIS (Netflix), 501 million
5. Better Call Saul (Netflix), 379 milionów
6. Grey’s Anatomy (Netflix), 373 mln
7. Supernatural (Netflix), 343 million
8. Gilmore Girls (Netflix), 300 milionów
9. The Fairly OddParents (Netflix), 299 milionów
10. New Girl (Netflix), 286 milionów

Biuletyny informacyjne THR

Zapisz się, aby otrzymywać codziennie wiadomości THR prosto do swojej skrzynki pocztowej

Subskrybuj Zapisz się