10 maja 2023 r. |11:22

Strona Szósta może otrzymać rekompensatę i/lub prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu poprzez nasze linki.

Mindy Kaling nurkuje w projektowaniu strojów kąpielowych.

Gwiazda rzuciła swoją nową współpracę z Andie Swim Wednesday, pozując do kampanii przy basenie, aby pokazać style.

„Chciałam, aby kolekcja była odważna, zabawna i wzmacniająca, pełna kawałków, które sprawiają, że wyglądasz i czujesz się niesamowicie”, powiedziała gwiazda „Mindy Project” w komunikacie prasowym o 33-częściowej kolekcji, która ma rozmiary od XXS do XXXL i kosztuje od 52 do 128 dolarów.

Linia zawiera nowe letnie odcienie niektórych z marki bestsellerowych jednoczęściowych – w tym button-up Malibu ($ 112) i elegancki Amalfi ($ 112) – oprócz kawałków Kaling współprojektował sam.

Mindy Kaling in a bikini
Kaling w informacji prasowej nazwała kolekcję „odważną, zabawną i wzmacniającą”.
Ari Michelson
Mindy Kaling in a one-piece
Kolekcja zawiera kilka jednoczęściowych strojów w jednolitych odcieniach.
Ari Michelson

Marco One Piece (112$)

Mindy Kaling in a swim dress
Kaling współprojektowała popcornowy strój kąpielowy z marką
Ari Michelson

Maya Dress (128$)

Wśród dodatków gwiazdy? Zarówno stylowe tuniki, takie jak niebieska sukienka Maya (128$), jak i bardziej skąpe fasony, takie jak wiązany top Amor (72$), który występuje w siedmiu odcieniach.

„To nie jest tak, że zostajesz mamą i rezygnujesz z wyglądania słodko i seksownie, a jedyne co chcesz nosić to skromny, marynarski kostium kąpielowy”, powiedziała mama dwójki dzieci w wywiadzie dla People.

Jak przystało, kilka kostiumów nadaje się do pokazania trochę skóry, począwszy od bikini jak Bermudy Top (62 $) i High Waisted Bottom (52 $) do teksturowanych szortów kąpielowych jak Marco Shorts (68 $).

Kaling, która ostatnio pojawiła się w bardziej seksownych stylizacjach, które pokazują jej utratę wagi – w tym w błyszczącej sukience bez ramiączek na Met Gala w zeszłym tygodniu – powiedziała również, że czuje się „gorętsza” niż kiedykolwiek.

Mindy Kaling lounging on a chair
Linia obejmuje zarówno jednoczęściowe stroje jak i bikini.
Ari Michelson

Kurtka Augusta (78$)

Mindy Kaling in a yellow one-piece
Linia zawiera mnóstwo słonecznych kolorów.
Ari Michelson

The Amalfi (112$)

„Obecnie czuję się naprawdę pewna siebie w swoim ciele, co nie jest czymś, co mogłam powiedzieć przez całe moje życie, niestety”, podzieliła się, dodając, że podczas gdy jej szczuplejsza klatka zrobiła wiele nagłówków w ostatnim czasie, ona stara się nie zwracać uwagi na to, co się mówi.

Czytaj również:  Bill Clinton ma przypadkowe spotkanie z jednym z ratujących mu życie chirurgów serca

„Wiem, że ludzie są naprawdę zainteresowani zmianami w moim ciele i myślę, że to pochlebia, ale czasami jest to po prostu trochę za dużo, więc staram się nie zwracać na to uwagi”, powiedziała.

„Prawda jest taka, że spędzam tyle czasu i energii starając się być zdrowym. Biegam lub wędruję 20 mil tygodniowo i podnoszę ciężary. To dla mnie duże zobowiązanie. W zasadzie żyję w ubraniach treningowych, więc mogę się w nie zaopatrzyć.”

Mindy Kaling in a blue bikini and sarong
Gwiazda ma też na głowie kupujących, jeśli chodzi o okrycia wierzchnie.
Ari Michelson

Maya Sarong (68$)

Kaling nie jest jedyną gwiazdą pokazującą swoje umiejętności projektowania (i modelowania) z Andie Swim, ponieważ Demi Moore była wczesnym inwestorem w firmie, a nawet pozowała do kampanii strojów kąpielowych wraz ze swoimi trzema córkami w 2021 roku.

„Jestem fanem Andie Swim od lat”, Kaling powiedział People o kobiecej marce założonej przez kobietę. „Miałem sześć różnych iteracji mojego ciała w ciągu ostatnich pięciu lat … i Andie zawsze był niesamowicie pochlebny”.