5 kwietnia 2023 r. |17:30

Milania i Joe Giudice odbyli podróż w dół pasa pamięci podczas odtwarzania starej sceny z „The Real Housewives of New Jersey.”

W krótkim klipie opublikowanym na TikTok we wtorek, duet ojciec-córka odtworzył ikoniczny moment, w którym Milania, obecnie 17, nazwała Joe, 50, „starym trollem” podczas błagania o pizzę.

„Daj mi pizzę! Daj mi pizzę!” Milania zsynchronizowała się z dźwiękiem.

„Daj mi pizzę ty stary trollu!”

Milania, która miała na sobie kwiecistą sukienkę bez ramiączek, odwiedzając swojego tatę na Bahamach, nie mogła powstrzymać się od śmiechu, gdy kanalizowała swoje 4-letnie ja.

Podobna do jego reakcji w tamtym czasie, Joe wydawał się niezrażony całą tą męką.

Milania and Joe Giudice  in a kitchen.
Milania i Joe Giudice odtworzyli we wtorek starą scenę z „The Real Housewives of New Jersey”.
TikTok
Milania and Joe Giudice in a kitchen.
Chociaż Joe wydawał się lekko zdezorientowany, Milania była cała uśmiechnięta podczas wizyty u ojca.
TikTok

Więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne artykuły

Chociaż biznesmen mógł nie pamiętać klasycznej sceny „RHONJ”, zwolennicy Milanii odzwierciedlili niektóre z najlepszych momentów pary w sekcji komentarzy.

„LMAO jedna z najlepszych scen w historii serii Real Housewives”, powiedział jeden z fanów, a inny dodał: „Pamiętam, jak nazwałaś go „kupą”😂. I love yalls relationship.”

Trzeci użytkownik zażartował, „Torturowałaś go, gdy byłaś mała 😂😂. jest taki zabawny, że brakuje mi go w programie.”

Milania Giudice as a 4 year old.
Milania miała zaledwie 4 lata, kiedy nazwała swojego tatę „starym trollem” za to, że nie dał jej pizzy.
BRAVO

Joe rzadko pojawiał się w hitowym serialu od czasu rozpoczęcia trzyletniego wyroku więzienia za oszustwo w 2016 roku. Kolejne siedem miesięcy spędził w areszcie ICE.

Po zwolnieniu w 2019 roku Joe został deportowany do rodzinnych Włoch, tylko po to, aby dwa lata później przenieść się na Bahamy, aby być bliżej swojej rodziny.

Joe i Teresa Giudice skończyli się rozwodem w 2020 roku po 20 latach małżeństwa z powodu odległości. Jednak ich cztery córki – Gia, 22, Gabriella, 19, Milania i Audriana, 13 – utrzymywały relacje z ojcem, walcząc nawet o jego powrót na amerykańską ziemię.

Czytaj również:  Były mąż Kirstie Alley - Parker Stevenson zamieszcza hołd po jej śmierci
Milania and Joe Giudice
Milania obecnie odwiedza swojego ojca na Bahamach. Został on deportowany z USA po trzyletnim pobycie w więzieniu.
Instagram

Gia – która obecnie studiuje prawo karne i socjologię na Uniwersytecie Rutgersa – powiedziała Page Six w lutym, że głównym „celem” w jej pączkującej karierze prawniczej jest mieć jego status imigracyjny „ponownie oceniony”.

„Trudno jest wszystkim go zobaczyć, a nie tylko jedna osoba jest w stanie przyjść tutaj, jak podczas wakacji lub urodziny, byłoby jak marzenie się spełniło,” powiedziała nam, zauważając, że Joe nigdy nie był „ryzyko ucieczki” lub „zagrożenie dla społeczeństwa.”

„Czuję, że jeśli ten cały aspekt zostanie ponownie oceniony, to może będzie miał szansę na tymczasowy powrót tu i ówdzie.”