23 maja 2022 | 12:06

Najwyraźniej ma ruchy jak Jagger … ale gorsze.

Mick Jagger powiedział w nowym wywiadzie, że jego zdaniem Harry Styles bezskutecznie idzie w jego ślady.

„Nie ma głosu jak mój ani nie porusza się na scenie jak ja; ma tylko powierzchowne podobieństwo do mojego młodszego ja, co jest w porządku. Nic na to nie poradzi” – powiedział londyńskiemu The Sunday Times 78-letni frontman Rolling Stones.

Jagger powiedział, że ma szacunek dla 28-letniego Stylesa, który znany jest z noszenia spódnic i sukienek, ale nazwał swoje własne wybory modowe „znacznie bardziej androgynicznymi”.

„Lubię Harry’ego – mamy łatwą relację. Mam na myśli, że kiedyś nosiłem dużo więcej makijażu oczu niż on. Daj spokój, byłam dużo bardziej androgyniczna”, powiedziała piosenkarka „Paint It, Black”.

Harry Styles performing at Coachella.
Podobnie jak Jagger, Styles ma tendencję do zacierania granic płci w swoich wyborach modowych.
Getty Images dla ABA

To nie pierwszy raz, kiedy Jagger wygłasza chłodne komentarze na temat byłego członka One Direction.

W 2017 roku legenda rocka powiedziała York’s The Press o Stylesie: „On ma to w sobie. Znam go, przychodzi do mnie na wiele koncertów. I tak, widzę ten wpływ. Ale nic mu nie mówię, po prostu mówię mu, że ładnie wygląda. Lubię go. Jest bardzo porządny.”

Mick Jagger wrapping his arm around Harry Styles.
Styles określił Jaggera jako główny wpływ na swoją karierę.
Kevin Mazur

Kreator „Watermelon Sugar” bardzo otwarcie mówił o tym, że Jagger ma duży wpływ na jego karierę muzyczną, podobno kiedyś opisał go jako „najfajniejszego człowieka na planecie.”

Styles wcielił się również w wokalistę „Satisfaction” w „Saturday Night Live” w 2017 roku.