2 grudnia 2022 r. | 10:48

Wygląda na to, że Mel B nie pojawi się w najbliższym czasie w „Carpool Karaoke”.

Wychowanka Spice Girls nazwała Jamesa Cordena „największym d-kogutem” w Hollywood, kiedy została poproszona w brytyjskim programie „The Big Narstie Show” w piątek o wymienienie najgorszych celebrytów, jakich kiedykolwiek spotkała.

„Więc, jest kilka,” zaczęła Mel, 47, per The Wrap. „James Corden, Geri Halliwell, Jessie J i ja.”

Scary Spice następnie wyjaśniła, że podczas gdy kocha Halliwell, jej była koleżanka z grupy (aka Ginger Spice) może być „naprawdę f-king irytująca.”

Mel B at a red carpet event.
Mel B mówi, że James Corden to „największy d-khead” jakiego kiedykolwiek spotkała.
Getty Images

Jej pogarda dla gospodarza „Late Late Show”, z drugiej strony, wydawała się być bardziej poważna.

„Myślę, że zawsze trzeba być miłym dla ludzi, z którymi się pracuje – czy to produkcja, kamerzyści, dźwięk, oświetlenie,” wyjaśniła.

„Wszyscy pracujemy dla tej samej rzeczy, więc zawsze powinieneś być miły, a on nie był zbyt miły.”

Mel B at a red carpet event.
Wychowanka Spice Girls twierdzi, że gospodarz late-night „nie był zbyt miły” dla ludzi, którzy z nim pracują.
WireImage

Mel, która pojawiła się w „The Late Late Show” w 2016 i 2018 roku, nie jest jedyną gwiazdą, która ostatnio wyraziła swój niesmak wobec Cordena.

W październiku Keith McNally – właściciel nowojorskiej restauracji Balthazar – twierdził, że gospodarz late-night, 44, był „najbardziej obraźliwym” klientem, jakiego miał.

„James Corden to ogromnie utalentowany komik, ale mały kretyn. I najbardziej obraźliwy klient do moich serwerów Balthazar od czasu otwarcia restauracji 25 lat temu,” restaurator, 71, napisał w gorącym Instagram post na 17 października.

McNally powiedział, że musiał „86” (wyrzucić lub zakazać) Corden z jego zakładu po tym, jak aktor „Cats” zażądał freebies i zagroził, że zostawi złą recenzję Balthazar, ponieważ znalazł włosy w swoim jedzeniu podczas czerwcowej wizyty.

McNally powiedział Page Six, że był „niechętny” do publicznego zdemaskowania Cordena, ale „zrobił to z lojalności do serwerów restauracji wszędzie.”

Czytaj również:  Celebryci, którzy wypowiedzieli się przeciwko botoksowi, wypełniaczom: Jennifer Lopez, więcej

„Ich praca jest już wystarczająco ciężka”, powiedział nam. „Nie powinni przyjmować tego rodzaju nadużyć od nikogo, zwłaszcza bogatych i sławnych”.

James Corden taking a selfie with Mel B, Olivia Munn and Dr. Phil McGraw on
Wokalista „Wannabe” wystąpił w „The Late Late Show” w 2016 i 2018 roku.
CBS via Getty Images

Tydzień po tym, jak komik został zbanowany w Balthazar, wydał przeprosiny, nazywając swoje zachowanie wobec serwera „niewdzięcznym.”

„Ponieważ nie krzyczałem ani nie krzyczałem – tak jak nie wstałem ze swojego miejsca, nie nazwałem nikogo imionami ani nie użyłem uwłaczającego języka – chodziłem do tej pory myśląc, że nie zrobiłem nic złego, prawda?” Corden powiedział swojej publiczności „Late Late Show” 24 października.

„Ale prawda jest taka, że mam. Zrobiłem niegrzeczny komentarz i to było złe. To był niepotrzebny komentarz. Był niemiły dla serwera.”

Laureat Emmy powiedział również, że planuje osobiście przeprosić McNally’ego.

„Kocham tę restaurację. Kocham tamtejszy personel,” zakończył. „Mam nadzieję, że pewnego dnia znów zostanę wpuszczony”.