piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Megan Thee Stallion występuje gościnnie jako Tina Snow w serialu Starz „P-Valley”

Megan Thee Stallion to raperka nagrodzona Grammy, absolwentka Texas Southern University, a teraz także aktorka.

Raper „Pressurelicious” wystąpił gościnnie w przedostatnim odcinku P-Valley w niedzielną noc, wcielając się w rolę Tiny Snow w serialu Starz.

Oprócz gościnnej roli Megan napisała i nagrała oryginalną piosenkę do drugiego sezonu P-Valley’a . Dla nowego odcinka „Tina Snow i Lil’ Murda” – grana przez J. Alphonse Nicholsona – występują razem w klubie ze striptizem Pynk.

Uznany przez krytyków serial opowiada historię klubu ze striptizem położonego głęboko w delcie Missisipi i wielkich postaci, które wchodzą w jego progi. Sezon drugi zabiera widzów głębiej w życie ukochanych bohaterów Pynka, gdy ciemność zstępuje na Chucalisa.

OG Hotties wiedzą, że Tina Snow to nie tylko przypadkowe imię postaci, ale w rzeczywistości muzyczne alter ego Meg i tytuł jej EPki z 2018 roku. W tamtych czasach, nieznana wtedy Tina Snow brała nawet udział w przesłuchaniu do programu VH1 Love & Hip-Hop.

Jeśli przegapiłeś niedzielny odcinek, kiedy miał premierę lub nie masz kablówki, odcinki są dostępne do oglądania online poprzez członkostwo w Starz, które kosztuje 3$ miesięcznie przez sześć miesięcy dla każdego, kto planuje dołączyć po raz pierwszy. Alternatywnie, program jest dostępny do strumienia na Hulu. Platforma streamingowa oferuje miesięczne i roczne subskrypcje, z których najtańsza to $6.99 miesięcznie (lub $69.99 rocznie) do streamingu z reklamami.

Oprócz swojej rozwijającej się kariery aktorskiej, Megan również właśnie przedrzeźniała swoją możliwą kolejną muzyczną erę na Instagramie, dzieląc się definicją słowa „Traumazine”, które fani spekulują, że to tytuł jej nadchodzącego albumu.

Dzięki uprzejmości STARZ

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się na Billboard.com.

Czytaj również:  Ava DuVernay, Warner Bros. TV kończą ogólną umowę

Latest Posts

Nie przegap