10 lutego 2023 r. | 11:42

Mąż Jessiki Simpson, Eric Johnson, rzekomo „wiedział wcześniej”, że kiedyś spiknęła się z pozarynkową „masywną gwiazdą filmową”

„Jessica otworzyła się na naprawdę wszystko,” źródło powiedziało Us Weekly w historii opublikowanej w piątek. „Wciąż miała jakieś sekrety i chciała je wyrzucić z siebie.”

Były gracz NFL, 43 – który poślubił Simpson w 2014 roku i dzieli z nią trójkę dzieci – nie odniósł się publicznie do rewelacji.

Simpson, 42, trafiła na pierwsze strony gazet wcześniej w tym miesiącu, kiedy twierdziła, że jej „nastoletnia fantazja” zamieniła się w rzeczywistość w swojej „krótkiej i prawdziwej historii” zatytułowanej „Movie Star: They Always Say They’re Single.”

Wokalistka „With You” weszła w szczegóły „seksownego”, a zarazem „wymagającego” tajemniczego romansu.

Simpson wyjaśniła, że była na przerwie od Nicka Lachey’a, kiedy „gorący” bezimienny A-lister „patrzył [na nią] w górę i w dół” podczas 2001 MTV Video Music Awards.

Jessica Simpson posing for a solo shot
Simpson ostatnio zdradziła, że miała romantyczny romans z tajemniczym A-Listerem, który miał dziewczynę.
Instagram/Jessica Simpson

„Rozbierał mnie swoimi oczami” – napisała Simpson.

Autorka „Open Book” dostała numer do celebryty, ale ostatecznie ponownie rozpaliła swój romans i poślubiła członka 98 Degrees w 2002 roku. Jednak kiedy para mocarzy rozwiodła się w 2006 roku, Simpson postanowiła ponownie spróbować szczęścia.

Simpson i gwiazda filmowa podzielili się pocałunkiem w hotelu Beverly Hills w tym roku, który pozostawił ją z „ciepłym pędem przez całą drogę w dół mojego ciała.”

Niestety dla świeżo rozwiedzionej Simpson, tajemniczy mężczyzna miał w tym czasie dziewczynę – mimo że rzekomo powiedział jej, że związek jest „całkowicie skończony.”

Dwójka kontynuowała spotykanie się w nocnych klubach, w domu przyjaciela i na planie filmowym, ale swobodne interakcje sprawiły, że Simpson czuł się „jak dziewczyna na telefon”, która była tam „po to, by uprawiać z nim seks”. Projektant mody napisał nawet o jednej interakcji, podczas której musiał „ukryć mnie przed swoją laską” w hotelu.

Czytaj również:  Kristen Doute podaje dokładny moment, w którym Ariana Madix odkryła romans Toma i Raquel

„Nie obchodziło mnie, czy był on moją nastoletnią fantazją, to nie był wybór, z którego ta sama dziewczyna, moje młodsze ja, byłaby dumna”, podsumowała.

Aktorka „Dukes of Hazzard” nie ujawniła, kim była tajemnicza gwiazda filmowa, ale to nie powstrzymało fanów od snucia kilku teorii.

Mark Wahlberg, Will Smith, Will Ferrell, Christopher Walken i Jamie Foxx to tylko niektóre z gwiazd, które uczestniczyły w rozdaniu nagród w 2001 roku.