poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

Mąż Candiace Dillard był „nie w porządku” po „raniących” plotkach „RHOP

Mąż Candiace Dillard, Chris Bassett, „nie czuje się dobrze” po tym, jak stał się przedmiotem bezpodstawnych plotek utrwalonych w „The Real Housewives of Potomac” Season 7.

„Nie było z nim dobrze. Jak powiedziałaby Dorinda [Medley], 'Nie dobrze, suko'” Dillard, 36, mówi w tym tygodniu w odcinku Page Six’s „Virtual Reali-Tea” podcast podczas promowania jej roli na ALLBLK’s scripted TV drama „Hush.”

„Nie czuł się dobrze przez dość długi czas. To był mind eff dla niego, aby mieć ten obraz namalowany o nim, ponieważ to jest to, co Gizelle [Bryant] zrobiła.”

Bryant, 52, oskarżyła Bassett, 44, o sprawienie, że czuła się „całkowicie niekomfortowo” podczas dyskusji jeden na jeden, która miała miejsce za kulisami na zjeździe „RHOP” Sezon 6.

Współgospodarz podcastu „Reasonably Shady” powiedział Dillard tyle po grupowej lekcji tańca, która została wyemitowana w październiku, dezorientując piosenkarkę „Drive Back”.

Candiace Dillard
Candiace Dillard pojawia się w najnowszym odcinku podcastu Page Six „Virtual Reali-Tea”.

„Namalowała jego obraz, który nie należał do niego. Stworzyła narrację, która była całkowicie fałszywa, szkodliwa i krzywdząca” – mówi nam.

„Byliśmy zdmuchnięci liczbą wiadomości i komentarzy ludzi, którzy nazywali BS i mówili, że nie wierzą w to”, kontynuuje. „Ale zawsze jest ten 0,5 procent, który mówi: 'Och, on to zrobił’ lub cokolwiek mówią.”

Dillard dzieli się, że Bassett robi „lepiej teraz”, dodając, że był „bardzo zraniony” przez decyzję Bryanta, aby publicznie go oczernić.

Chris Bassett and Candiace Dillard
Dillard mówi, że mąż Chris Bassett „nie czuł się dobrze” po tym, jak stał się przedmiotem „raniących” plotek w „The Real Housewives of Potomac” Season 7.
Todd Williamson/Bravo via Getty

„Są nagłówki, które będą żyły w internecie, które insynuują, że mój mąż jest drapieżnikiem, i nie można tego cofnąć. I dlatego tak szkodliwe jest to, że ludzie mogą wymyślać różne rzeczy” – tłumaczy. „To krzywdzące, a on został przez to bardzo zraniony”

W czasie kręcenia filmu, Dillard – która poślubiła Bassett w sierpniu 2018 roku – szybko zebrała swoje łożyska i złamała czwartą ścianę w obronie swojego małżonka.

Czytaj również:  Piosenkarz Rick Astley jest szczęśliwy, że przeszedł na emeryturę w wieku 27 lat: Miałbym 'self-imploded'

Po wydobyciu od Bryanta, że Bassett „nie wykazywał” drapieżnego zachowania na zjeździe, Dillard rozmawiał bezpośrednio z producentami i operatorami kamer obecnymi na scenie.

„Więc to jest rzecz?” powiedziała z frustracją przed odejściem od Bryanta. „Robimy Chris jest atakowany, to jest to, co robimy?”

Następnie miała to z producentem o imieniu Eric.

„Jeśli ma to być oczernianie mojego pieprzonego męża, to nie chcecie mnie tutaj” – zapewniła. „Michael Darby jest dostępny dla tego, ass-grabbing motherf-ker, który lubi faktycznie uczynić ludzi czuć się niekomfortowo. On jest do tego dostępny, nie mój mąż.”

Candiace Dillard, Ashley Darby and Gizelle Bryant
Dillard, na zdjęciu z Darby’m i Bryant w 2021 roku, dziś najwyraźniej nie ma związku z żadną z kobiet.
GC Images

Scena poszła wirusowo na mediach społecznościowych za potężne dostarczenie gwiazdy – i jej cieniste uwagi na temat castmate Ashley Darby’s estranged małżonek, który zmierzył się z oskarżeniami o obmacywanie członka załogi „Potomac” w 2018 roku. (Oskarżenia o napaść seksualną przeciwko Michaelowi, 63, zostały ostatecznie wycofane.)

„Jak tam siedzę, kiedy Gizelle zaczyna mówić, nie wiem, o czym będzie ze mną rozmawiać. Nie mam pojęcia”, wspomina Dillard, porównując występ Bryanta do „próbnego przedstawienia na Broadwayu, na które sprzedano dwa bilety”.

Ona rozwija, „W moim umyśle, jestem jak, 'Co się dzieje? What’s going on? Co my robimy?”

Bryant wcześniej powiedział Page Six, że ona i Dillard były w „dobrym miejscu”, kiedy „RHOP” zawinął tego lata, ale zauważył, że ich następujący udział w „The Real Housewives Ultimate Girls Trip” Season 3 „nie zakończył się dobrze” Dziś kobiety najwyraźniej nie są w związku.

Bryant nie jest jedyną panią z „RHOP”, która rzuciła ciężkie oskarżenie na Bassett. Na początku 7 sezonu Ashley, 34, twierdziła, że Bassett wysłała jej niestosowną wiadomość na Instagramie późno w nocy.

Jednak później ustalono, że szef kuchni po prostu zaprosił entuzjastkę TikTok i jej przyjaciółkę do zatrzymania się w barze na dachu, którym zarządza w Waszyngtonie.

Czytaj również:  Tom Sandoval w końcu przeprasza Arianę Madix za skandal z romansem
Candiace Dillard and Chris Bassett
Bassett ma się teraz „lepiej”, przyznaje Dillard, ale dodaje, że był „bardzo zraniony” przez szkalującego go Bryanta.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Oskarżenie Ashley przeciwko Bassett ostatecznie położyło kres jej rozwijającej się przyjaźni z Dillard – a sprawy tylko się pogorszyły, gdy koleżanka Ashley, Deborah Williams, stwierdziła, że Bassett podszedł do niej, gdy zaczęły się kręcić kamery do 7 sezonu.

Ten dramat zaczyna się rozgrzewać w niedzielnym odcinku.

„Nie można być szczęśliwym małżeństwem [w tym programie]. To jest zasada”, mówi Dillard z westchnieniem. „Jeśli jesteś szczęśliwie żonaty, przyjdą po ciebie, zaatakują i po prostu musisz być gotowy ze swoją małżeńską zbroją – którą jesteśmy.”

Candiace Dillard
Dillard rozmawiała z Page Six podczas promocji swojej roli w dramacie telewizyjnym ALLBLK’s scripted TV drama „Hush.”

Dillard przypisuje zachowanie Bryanta i Ashley „złemu aktorstwu”, starając się zachować znaczenie.

„’Potomac Housewives’ w telewizji Bravo ma być naszym prawdziwym życiem. Więc jeśli nie masz do zaoferowania prawdziwej sytuacji życiowej, znajdź miejsce lub linię bezrobocia. Tam właśnie powinnaś się udać” – mówi aktorka, która w „Hush” gra żonę trofeum Syleenę Gibson.”

„Gdybyście chcieli robić telewizję scenariuszową, Gizelle i Ashley, jestem pewien, że są przesłuchania do dodatkowych ról w 'Hush’ na sezon 2.”

Candiace Dillard
Dillard (daleko po lewej) gra w serialu żonę trofeum Syleenę Gibson.
Photo Credit: ALLBLK

Wraz z rozwojem swojej kariery w branży rozrywkowej, Dillard rozważa odejście od reality TV. Na razie jednak, była królowa konkursów pozostaje w miejscu, ponieważ platforma ta tylko zwiększa jej sukces – zwłaszcza w muzyce.

„To jest rozmowa, którą często prowadzimy w moim domu. Więc kiedy przyszedłem na tę platformę, moim celem było użycie tej platformy, aby dostać się do miejsca, w którym jestem”, mówi. „To działa … Tak długo jak będę się dobrze bawić na 'Housewives’ – co bardzo zostało przetestowane w Sezonie 7 – będę tutaj.”

W 2022 roku Dillard ukończyła trasę koncertową na Wschodnim Wybrzeżu, wystąpiła na żywo na BravoCon i przygotowała się do ponownego wydania 30 grudnia jej debiutanckiego albumu, „Deep Space.” Wersja deluxe zawiera odnowiony singiel „Insecure”, będący efektem współpracy z ikoną hip-hopu Triną.

Czytaj również:  'Bachelorette' Michelle Young i narzeczony Nayte Olukoya rozstają się

„Uwielbiam bazę fanów i zwolenników, których zgromadziłam na tej platformie. Jestem wiecznie wdzięczny Bravo za wsparcie, jakiego mi udzielili” – mówi Dillard. „Nie muszą przedstawiać mojej muzyki. Nie muszą przedstawiać wszystkiego, co robię, a oni niesamowicie mnie wspierają.”

The R&B songstress – która dołączyła do programu w 2018 roku w Sezonie 3 – żartuje, że lubi „kilka [jej] kolegów z obsady w większość dni”, więc bycie „Real Housewife” jest „wciąż warte tego”, a ona przyznaje, że to nawet „zabawa” w niektórych momentach.

„Więc jestem tu dopóki nie będę lub dopóki mnie nie zwolnią,” mówi Page Six. „W zależności od tego, co nastąpi wcześniej.”

„Hush” jest dostępny na ALLBLK, a nowe odcinki pojawiają się w czwartki. „The Real Housewives of Potomac” emitowane jest w niedziele o 20:00 ET na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap