1 maja 2023 r. |14:03

Madonna została sfotografowana na serii niefiltrowanych zdjęć podczas spotkania z Julią Garner, gwiazdą jej odwołanego filmu biograficznego.

64-letnia piosenkarka „Material Girl” została sfotografowana z 29-letnią Garner w niedzielę na przyjęciu urodzinowym fotografa Stevena Kleina w Journey NYC w centrum Manhattanu.

Kameralna impreza odbyła się w 360 Room, gdzie goście „zjedli posiłek w wirtualnym Zepplinie podróżującym nad Nowym Jorkiem, przez wulkany, pod wodą i w kosmosie.”

Informator powiedział Page Six, że cała przestrzeń restauracji była zarezerwowana dla fotografa i jego przyjaciół.

Madonna and Julia Garner at NYC restaurant April 2023.
Madonna i Julia Garner zostały zauważone podczas imprezy urodzinowej fotografa Stevena Kleina.
Profesor Jack Wiener dla NY Post/Page Six

Madonna jest wieloletnią przyjaciółką fotografa i pracowali razem wiele razy na przestrzeni lat.

Madonna and Julia Garner on April 30, 2023.
Garner miała zagrać Madonnę w filmie biograficznym.
Profesor Jack Wiener dla NY Post/Page Six

„Rzadko spotyka się innego człowieka, który jest dostrojony do twojej częstotliwości”, powiedziała Vanity Fair w zeszłym roku. „Dlatego nasza współpraca jest często niepokojąca, ale zawsze epicka.”

W międzyczasie Garner miała zagrać piosenkarkę „Vogue” w filmie biograficznym, do którego scenariusz napisała Madonna i który miała wyreżyserować.


For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Mówi się, że gwiazda „Ozark” pokonała silną konkurencję, w tym gwiazdę „Litte Women” Florence Pugh, gwiazdę „Euphorii” Alexę Demie, aktorkę Odessę Young i piosenkarkę Bebe Rexha. Według Variety, kobiety ubiegające się o upragnioną rolę musiały wziąć udział w hardcorowej sesji przypominającej obóz treningowy, aby sprawdzić, czy mają to, czego potrzeba.

Madonna in 1987.
Madonna pracowała nad scenariuszem i miała wyreżyserować film biograficzny.
Ron Galella Collection via Getty Images

„Miałam niezwykłe życie, muszę zrobić niezwykły film”, powiedziała piosenkarka „Like a Virgin” w lipcu ubiegłego roku. „Było to również uderzenie wyprzedzające, ponieważ wiele osób próbowało nakręcić filmy o mnie. Głównie mizoginiczni mężczyźni. Postawiłam więc stopę w drzwiach i powiedziałam: „Nikt nie opowie mojej historii, tylko ja!”

Czytaj również:  Joni Mitchell zobaczyła swój pierwszy spektakl na Broadwayu na kilka dni przed ukończeniem 79 lat

Ale plany zostały odrzucone na początku tego roku.

Preprodukcja filmu została wstrzymana w Universal Pictures podobno z powodu przygotowań Madonny do ogromnej światowej trasy koncertowej zwanej „Celebration”.

Julia Garner at the Emmys in 2022.
Garner podobno pokonała Florence Pugh w walce o rolę.
Getty Images

Trasa koncertowa, która została ogłoszona w styczniu, uczci czterdziestoletnią karierę Królowej Popu i zabierze ją do 35 miast na całym świecie.

Trasa rozpocznie się 15 lipca w Vancouver, następnie obejmie Amerykę Północną, a potem Europę i zakończy się 1 grudnia.

„Jestem podekscytowana odkrywaniem jak największej liczby piosenek w nadziei, że dam moim fanom show, na które czekali” – powiedziała w oświadczeniu dla Page Six.

Madonna at the Grammys 2023.
Twarz Madonny została poddana analizie online po jej występie na rozdaniu nagród Grammy.
Variety via Getty Images

O gwieździe „Evity” było ostatnio głośno nie tylko z powodu ogłoszenia trasy koncertowej, ale także z powodu jej wyglądu.

Podczas jej występu na rozdaniu nagród Grammy w lutym, szybko stała się tematem wirusowym po tym, jak fani zauważyli, jak inaczej wyglądała jej twarz.

Kilka dni po tym zamieszaniu Madonna potępiła trolli i napisała, że została „złapana w blasku ageizmu i mizoginii, które przenikają świat, w którym żyjemy”.