26 grudnia 2022 | 15:20

Komu potrzebny jest Mikołaj, skoro masz Luisa Ruelasa?

Teresa Giudice i Ruelas obchodzili w tym roku swoje pierwsze święta jako małżeństwo, a biznesmen poszedł „na całość” jeśli chodzi o dawanie prezentów.

Córka Giudice, Milania, 16, ujawniła w niedzielę na TikTok, że Ruelas podarował każdej ze swoich czterech pasierbic bransoletkę Cartier o wartości 12,500 dolarów.

„Luis zawsze idzie na całość i w zeszłym roku również dostał od nas bransoletkę Cartier”, powiedziała pokazując żółtą złotą bransoletkę Cartier Love ($6,900), którą otrzymała rok wcześniej.

„W tym roku on, ponownie, dał nam – mnie i moim trzem siostrom – tę”, kontynuowała, rozpakowując swoją nową, inspirowaną paznokciami bransoletkę Juste Un Clou ($12,500) z ponad dwoma tuzinami diamentów osadzonych w żółtym złocie.

„Dziękuję bardzo, Luis, jesteś dosłownie najlepszy w historii”, dodała.

Podczas gdy prezent Ruelasa mógł być najdroższy, nastolatka ujawniła również, że jej mama kupiła jej parę okularów przeciwsłonecznych Versace, poszukiwane trampki Air Jordan i kolczyki Swarovskiego.

Cartier bracelet.
Bransoletka inspirowana paznokciami ma diamentowe akcenty.
Cartier

Ruelas i gwiazda „Real Housewives of New Jersey” zawarli związek w sierpniu, podczas gdy brat panny młodej, Joe Gorga, i jego żona, Melissa, zdecydowali się pominąć zaślubiny.

Dramat rzekomo rozpoczął się po tym jak Giudice twierdziła, że Melissa zdradzała z aktorem Nickiem Barrotta podczas bójki w finale 13 sezonu „RHONJ”.

Dramatyczny zwiastun nadchodzącego sezonu został wydany w zeszłym tygodniu, a napięcie wydaje się w końcu gotować na powierzchni, z Ruelas grożąc „f-king punch” Joe w twarz.

Teresa Giudice and her four daughters on Christmas.
Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” podarowała również swoim córkom mnóstwo drogich przedmiotów.
Instagram/teresagiudice

Podczas gdy pary jeszcze nie pogodziły się, Ruelas dał propsy swojemu zrażonemu szwagrowi podczas odcinka podcastu żony w zeszłym miesiącu.

„Joe w istocie, naprawdę, twój brat, szczerze, w istocie … twój brat naprawdę jest … dobrym człowiekiem”, powiedział Teresie, która się zgodziła.

Czytaj również:  Chris Brown twierdzi, że AMAs odwołało jego hołd dla Michaela Jacksona