piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

love Is Blind’ Season 4 – para wyrzuca pierwsze boisko dla Mariners po emocjonalnym zjednoczeniu

Love Is Blind gwiazdy Chelsea Griffin i Kwame Appiah cieszą się swoim czasem w centrum uwagi, ponieważ biorą zamach na życie małżeńskie.

Para odwiedziła T-Mobile Park w Seattle w środę, aby wyrzucić pierwsze boisko dla Seattle Mariners matinee showdown, oznaczając jedno z pierwszych publicznych wystąpień pary od czasu zakończenia emisji czwartego sezonu Netflix dating show. Milwaukee Brewers zwyciężyli 5-3 nad drużyną gospodarzy w meczu Major League Baseball.

Seattle native Griffin powiedział, że jest fanem Mariners przez całe życie i był podekscytowany, aby wyrzucić boisko, jak jej przyjaciele i rodzina kibicowali dla niej. Appiah i Griffin oboje nosili koszulki Mariners z „Appiah” wydrukowanym na plecach, a oni wzięli kopiec razem, jak Griffin rzucił ceremonialne boisko do Seattle outfielder Jarred Kelenic.

Appiah podzielił się materiałem i zdjęciami z gry na swoich Instagram stories, dodając wiadomość „Surreal!” nad jednym z ujęć. Para później oglądała mecz MLB z apartamentu w ballparku z bliskimi Griffina.

Seattle Mariner Jarred Kelenic with Love Is Blind's Chelsea Griffin and Kwame Appiah

Mariner z Seattle Jarred Kelenic z Love Is Blind gwiazdami Kwame Appiah i Chelsea GriffinDzięki uprzejmości Seattle Mariners

Na początku meczu do pary dołączyli również mieszkańcy Seattle – Zack Goytowski i Bliss Poureetezadi. Ta nieprawdopodobnie udana para również zawarła w tym sezonie związek małżeński, mimo że Goytowski początkowo oświadczył się Irinie Solomonovej, po czym szybko się rozstali.

Ponowne spotkanie w czwartym sezonie serialu, które było utrudnione przez problemy techniczne wśród wysiłków Netflixa, aby przesyłać je na żywo, zawierało Griffin i Appiah omawiające czat przy basenie, który Appiah dzielił się z Micah Lussier, jak pojawili się, aby ponownie połączyć się w Meksyku po połączeniu w strąkach. Podczas spotkania Griffin przyznał, że sceny pokazujące Appiah rozmawiającą z Lussierem były trudne do oglądania, ale potwierdził, „Jesteśmy teraz szczęśliwym małżeństwem.”

Ze swojej strony, Appiah wyjaśnił podczas specjalnego, „Pod koniec dnia, do czasu, gdy mieliśmy wyjść ze strąków w eksperymencie i do czasu, gdy mieliśmy dotrzeć do Meksyku, to miało być z Chelsea. Nie ma więc drugiego domysłu; nie ma 'chciałbym tego’ lub 'chciałbym tamtego’ Wszystko stało się tak, jak miało się stać.”

Czytaj również:  Hollywood Flashback: "In Bruges" połączyło Colina Farrella i Brendana Gleesona

Latest Posts

Nie przegap