czwartek, 1 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Lisa Marie Presley Reaguje na „spektakularny” biopic 'Elvis’: „Łamie mi serce, że mój syn nie jest tutaj, aby to zobaczyć”

Lisa Marie Presley wzięła na Twittera w ten weekend, aby kontynuować refleksję nad utratą jej syna Benjamina Keougha, który zmarł prawie dwa lata temu. Presley podzieliła się również swoim uznaniem dla biografii Baza Luhrmanna Elvis, która kronikarsko opowiada o życiu jej ojca, Elvisa Presleya – i ogromnym rozczarowaniem, że jej syn nigdy nie będzie mógł zobaczyć filmu.

Presley rozpoczęła od przyznania, że nie zamieszczała postów od dłuższego czasu, ponieważ „naprawdę nie ma wiele do powiedzenia, ponieważ jestem i na zawsze będę opłakiwała stratę mojego syna.” Benjamin, syn Presleya i muzyka Danny’ego Keougha, zginął w lipcu 2020 roku od rany postrzałowej zadanej sobie samemu. Miał 27 lat.

Presley odniósł się do uczucia „ohydnego żalu, który „absolutnie zniszczył & rozbił moje serce i moją duszę w prawie nic połknął mnie w całości.”

Presley kontynuowała w swoim ostatnim wątku na Twitterze, aby podzielić się tym, że widziała film Luhrmanna Elvis – z Austinem Butlerem w roli tytułowej – już dwa razy. „Pozwólcie, że powiem wam, że jest to nic innego jak spektakularne. Absolutnie wyśmienity. Austin Butler pięknie wcielił się w serce i duszę mojego ojca” Zasugerowała również, że aktor powinien zdobyć Oscara za swój występ.

Moim skromnym zdaniem, jego występ jest bezprecedensowy i FINALNIE zrobiony dokładnie i z szacunkiem. (Jeśli nie dostanie za to Oscara, zjem własną stopę, haha.) pic.twitter.com/qrcj3N1yhy

– Lisa Marie Presley (@LisaPresley) 14 maja 2022

Presley, która jest jedynym dzieckiem Elvisa i Pricilli Presley, była małym dzieckiem, gdy jej ojciec zmarł w 1977 r.

Film Luhrmanna, w którym występuje również Tom Hanks jako Col. Tom Parker – który był menedżerem Elvisa Presleya – miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes przed wypuszczeniem filmu przez Warner Bros. do kin 24 czerwca.

Czytaj również:  Posłuchaj: 'Awards Chatter' Podcastowe odcinki z 20 nominowanymi do Oscara

Presley powiedziała dalej, że występ Butlera jest „bezprecedensowy” i „FINALNIE zrobiony dokładnie i z szacunkiem.”

Dodała: „Co poruszyło mnie do łez, jak również było oglądanie Riley i Harper, a Finley po tym, wszystkie 3 widocznie przytłoczony w najlepszy możliwy sposób, i tak wypełnione dumą o ich dziadku i jego dziedzictwo w sposób, że nie doświadczyłem wcześniej.”

W osobnym tweecie Presley napisał: „Łamie mi serce, że mój syn nie jest tutaj, aby to zobaczyć. On również absolutnie kochałby to.”

Łamie mi serce, że mój syn nie jest tutaj, aby to zobaczyć. On również by to pokochał. Nie mogę powiedzieć, jak bardzo kocham ten film i mam nadzieję, że wy też go pokochacie. Każdy z zaangażowanych w niego ludzi wlał w niego swoje serca i dusze, co jest widoczne w ich występach.

– Lisa Marie Presley (@LisaPresley) 14 maja 2022

Po prywatnym pokazie filmu w kwietniu, matka Lisy Marie, Pricilla, 76, napisała na mediach społecznościowych, że Elvis jest „prawdziwą historią opowiedzianą genialnie i kreatywnie, którą tylko Baz, w swój unikalny artystyczny sposób, mógł dostarczyć.”

Latest Posts

Nie przegap