2 lipca 2022 | 10:28

Lindsay Lohan wyszła za mąż!

Była dziecięca gwiazda poślubiła swojego narzeczonego Badera Shammasa w intymnej ceremonii – zaledwie kilka godzin przed świętowaniem jej 36. urodzin, Page Six może potwierdzić.

Rep powiedział nam: „Mogę potwierdzić, że Lindsay Lohan jest mężatką.”

Lohan roznieciła plotki, że zawiązała węzeł w piątek wieczorem po umieszczeniu zdjęcia jej i Shammas, 35, na Instagramie, pisząc: „Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. On mnie znalazł i wiedział, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie. Jestem oszołomiona, że to jest mój mąż. Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna czuć się tak codziennie.”

Przyjaciele pospieszyli z gratulacjami dla gwiazdy, która obchodziła swoje urodziny w sobotę, w tym Paris Hilton i Melissa Gorga.

Lohan poznała urodzonego w Kuwejcie finansistę mieszkając w Dubaju. On zadał pytanie w listopadzie – oświadczając się z masywną błyskotką Harry Winston.

Lindsay Lohan and Bader Shammas.
Para ogłosiła swoje zaręczyny w marcu 2022 roku, cztery miesiące po tym jak Shammas zadał pytanie.
lindsaylohan/Instagram

Gwiazda „Parent Trap” podzieliła się wiadomością ze swoimi 9,7 milionami followersów i zamieściła trio zakochanych snapów.

Uśmiechnięta aktorka złożyła hołd Baderowi i napisała obok swoich zdjęć: „Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość. @bader.shammas #love.”

Jej tata, Michael Lohan, powiedział nam o Shammas: „On nie jest typem hollywoodzkim, nie widzisz ich zdjęć w prasie. To był jeden z problemów Lindsay – papy wkraczające na jej teren i wymyślające historie. To było trudne. Ale ona jest z facetem, który nie lubi światła reflektorów.

Lindsay Lohan and Bader Shammas.
Ojciec Lohan aprobuje nowego męża gwiazdy.
lindsaylohan/Instagram

„Ona ponownie uruchamia swoją karierę i chcesz mieć dobrą osobę w swoim życiu, kiedy uderzasz w ten przycisk restartu”, dodał. „Wszyscy są szczęśliwi. Lindsay odzyskała swoje życie, kiedy go poznała, żyje naprawdę szczęśliwie i zdrowo.”

Chociaż lubił niektóre z poprzednich miłości swojej córki, jak gwiazda „That ’70s Show” Wilmer Valderrama, Michael powiedział, że jest zadowolony, że jest z dala od „Aaron Carters of the world,” odniesienie do jej chłopaka piosenkarza sprzed prawie 20 lat.

Czytaj również:  Nico Tortorella i Bethany C. Meyers witają swoje tęczowe dziecko
Lindsay Lohan and Bader Shammas.
“Everyone’s happy. Lindsay odzyskała swoje życie, kiedy go poznała, żyje naprawdę szczęśliwie i zdrowo.”
lindsaylohan/Instagram

Dodał, że jej były narzeczony, rosyjski playboy Egor Tarabasov, „nie jest najlepszym facetem”

„W ich oczach widać jak bardzo się kochają. Nigdy nie widziałam Lindsay tak zakochanej … Jedyne co mnie obchodzi to to, że jest normalnym facetem. Wiem, że Lindsay chce mieć dzieci. Ona jest niesamowita z dziećmi” – dodał.

Lohan niedawno nakręciła świąteczny film dla Netflixa i wkrótce ma ogłosić kolejne nowe projekty aktorskie.