28 czerwca 2022 | 17:35

Libbie Mugrabi – która w wyniku kontrowersyjnego rozwodu otrzymała kolekcję dzieł sztuki i wiele domów – nadal uwielbia darmowe zabawki.

Społeczniczka – która miała głośny rozłam z kolekcjonerem sztuki miliarderem Davidem Mugrabi – została zauważona w Amagansett na wschodzie w ten weekend ładując się w swag jak bluzy i koszulki w Casa Del Sol Tequila oceanfront mansion, zwanym House of the Sun, podczas imprezy zorganizowanej przez Kristin Cavallari i jej markę biżuterii Uncommon James.

Słyszeliśmy, że goście na imprezie później udali się do Surf Lodge, gdzie wystąpili Macy Gray i Common.

Kristin Cavallari in white dress
Cavallari była gospodarzem imprezy w Casa Del Sol House ze swoją marką, Uncommon James.
Dzięki uprzejmości Casa Del Sol // By M

Tłum kibicował raperowi, kiedy zadedykował swój set „wszystkim paniom”, mówiąc: „F-k te, które głosowały przeciwko Roe v. Wade”

W Sag Harbor, przedsiębiorca Web 3 CJ Boogatti i Anna Rothschild byli współgospodarzami imprezy w MTRX Meta Mansion. Podobno DJ Disclosure grał dla tłumu, w którym byli Kygo, Candace Bushnell, Ramona Singer, Dorinda Medley, Peter Thomas Roth, Ann Dexter-Jones i Cuba Gooding Jr.

Kelly Bensimon and Jill Zarin attending an event for Emberli Pridham's book
Kelly Bensimon i Jill Zarin uczestniczyły w uroczystości związanej z nową książką Emberli Pridham.
mrsjillzarin/Instagram

Powiedziano nam, że ludzie na imprezie mieli nadzieję, że Amber Heard, która została zauważona na zakupach spożywczych w Hamptons i przeglądaniu półek w TJ Maxx, pojawi się. Nie było po niej śladu.

W Veronica Beard w Southampton, Emberli Pridham czytała ze swojej książki „A Real Life Fairy Tale: Księżna Diana”, przed przyjęciem gości takich jak Kelly Bensimon i Jill Zarin w swoim domu, który został urządzony jak angielski ogród na tę okazję.