17 marca 2023 r. |19:40

Lance Reddick wygłosił upiorne komentarze na temat swojego zmarłego współgwiazdora „The Wire”, Michaela K. Williamsa, zaledwie dzień przed jego własnym nagłym odejściem.

Reddick został znaleziony martwy z „naturalnych przyczyn” w swoim domu w Studio City, Kalifornia, w piątek, według jego przedstawicieli. Miał 60 lat.

Tymczasem Williams miał 54 lata, kiedy śmiertelnie przedawkował w swoim nowojorskim penthouse we wrześniu 2021 roku.

„Po prostu nie mogłem w to uwierzyć. To znaczy, wiedziałem, kiedy byliśmy w 'The Wire’, że zmagał się z [uzależnieniem]. I wiedziałem to tylko dlatego, że mi powiedział,” Reddick podzielił się z Radio Andy’s Bevy Smith w czwartek.

Lance Reddick at an IMDb event in 2019
Lance Reddick wygłosił niesamowite komentarze na temat śmierci Michaela K. Williamsa zaledwie dzień przed swoim własnym nagłym odejściem.
Getty Images dla IMDb
Lance Reddick as Agent Phillip Broyles on
„Koncepcja, że [Williams] zmagał się z narkotykami i że zmarł nagle i że umarł w ten sposób, była dla mnie po prostu szokująca”, powiedział Reddick w czwartek.
FOX Image Collection via Getty Images
Lance Reddick and Michael K. Williams posing for a picture
Aktorzy występowali razem w serialu „The Wire”.
WireImage

„Ale całkiem szczerze, Michael i ja nie pozostaliśmy w kontakcie,” kontynuował. „Więc ze względu na trajektorię jego kariery, nigdy nie przyszło mi do głowy, że to wciąż trwa”.

Reddick powiedział, że „ostatni raz” widział Williamsa w lutym 2020 roku na American Black Film Festival, gdzie ich serial HBO z Baltimore – który trwał od 2002 do 2008 roku – zdobył nagrodę dla najlepszego klasycznego programu telewizyjnego.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„Poza siwizną i bielą na brodzie, to znaczy, że wciąż wyglądał jakby miał 30 lat”, gwiazda „Johna Wicka” powiedziała gospodarzowi Smithowi, dodając, że przypomniał sobie, że pomyślał sobie: „’Co ten facet je? Bo ja chcę trochę tego”.

„Więc pojęcie, że walczył z narkotykami i że zmarł nagle i że umarł w ten sposób, było dla mnie po prostu szokujące.”

Michael K. Williams at the 2017 Winter Television Critics Association Press Tour
Williams przedawkował śmiertelnie we wrześniu 2021 roku.
Jesse Grant
Lance Reddick poses for a portrait in 2014.
Gwiazda „Johna Wicka” została znaleziona martwa z „przyczyn naturalnych” w swoim domu w Kalifornii w piątek.
WireImage

Pomimo faktu, że aktorzy „nie pracowali razem bardzo często”, Reddick powiedział, że on i Williams „rozmawiali wystarczająco dużo razy”, aby wiedział, że „był po prostu takim autentycznym facetem.”

Czytaj również:  Max Joseph zapowiada powrót 'Catfish' po czteroletniej przerwie

„I jeszcze jedna rzecz,” zauważył, „kiedy czułem, że mam problemy z karierą krótko po 'The Wire’, zadzwoniłem do niego, a on mi pomógł. I tego się nie zapomina.”

Reddick przeżywa swoją drugą żonę, Stephanie, oraz dwójkę dzieci, które dzielił z pierwszą żoną, Suzanne: córkę o imieniu Yvonne i syna o imieniu Christopher.