31 maja 2022 r. | godz. 20:11

Lance Bass nie wierzy, że Britney Spears jest całkowicie wolna.

Były gwiazdor *NSYNC twierdzi w rozmowie z Page Six, że nie był w stanie skontaktować się z księżniczką popu od czasu zakończenia jej opieki konserwatorskiej w listopadzie 2021 roku.

„Wcale nie”, powiedział nam w sobotę na szóstym dorocznym Światowym Dniu Psa Fundacji Vanderpump Dog w West Hollywood w Kalifornii, zaznaczając, że próbował się z nią skontaktować.

Lance Bass and Britney Spears pictured together in the early 2000s, split with a photo of Lance Bass on the red carpet
Lance Bass powiedział Page Six, że wierzy, iż Britney Spears nadal jest „otoczona murem” po zakończeniu jej opieki konserwatorskiej.
Getty

„To po prostu, wiesz, jest mur wokół niej”, zarzucił. „I z jakiegoś powodu ci ludzie nie chcą, żeby jej starzy przyjaciele angażowali się w jej życie”.

43-letni Bass i 40-letnia Spears znają się od końca lat 90-tych, kiedy to obracali się w podobnych kręgach i dominowali na listach przebojów muzyki pop. Piosenkarka „Lucky” spotykała się również z byłym kolegą z zespołu Bassa, Justinem Timberlake’iem.

Tych dwoje pozostało blisko siebie przez lata, budując więź tak silną, że Bass po cichu powiedział Spears, że jest gejem na wiele lat przed tym, jak publicznie się ujawnił.

Britney Spears sports a serious face in her home
„Z jakiegoś powodu ci ludzie nie chcą, by jej starzy przyjaciele byli zaangażowani w jej życie” – twierdził.
britneyspears/Instagram

Jednak w lipcu 2021 roku – miesiąc po tym, jak piosenkarka „Toxic” zażądała własnej reprezentacji w sprawie, którą określiła mianem nadużycia prawnego kontrolowanego przez jej ojca, Jamiego Spearsa – Bass stwierdził w wywiadzie dla podcastu, że nie widział się ani nie rozmawiał ze swoim przyjacielem „od lat”.

„Trzymaliśmy się od siebie z daleka przez dłuższy czas” – powiedział wtedy, dodając, że ostatni raz spędzili razem czas w 2016 roku.

Mimo to, nie ma nic poza miłością do Britney, o której dowiedział się pod koniec zeszłego roku, że jest w rzeczywistości jego szóstym kuzynem raz usuniętym.

„Po prostu życzę jej szczęścia,” powiedział Page Six podczas naszej rozmowy. „Wygląda na bardzo szczęśliwą, więc cieszę się, że ona jest szczęśliwa”.

Czytaj również:  Trener Rams Sean McVay poślubia swoją wieloletnią narzeczoną Veronikę Khomyn
Michael Turchin, Lisa Vanderpump, Lance Bass and the couple's twins at World Dog Day 2022
Bass wcześniej twierdził, że ostatni raz widział Spears w 2016 roku.
Edmund Prieto

Jeśli chodzi o Bassa, wydaje się on również całkiem szczęśliwy w tych dniach – pomimo tego, że jest pozbawionym snu nowym tatą bliźniaków.

„To jest o wiele łatwiejsze niż myślałem”, powiedział nam o rodzicielstwie. „Nie chcę tego mówić, bo wiem, że wielu rodziców będzie chciało mnie spoliczkować, ale tak jest”.

Dodał też: „Były takie dobre. To dobre dzieci.”

Chociaż on i mąż Michael Turchin są „zmęczeni jak diabli”, Bass powiedział, że córka Violet Betty i syn Alexander James, 7 miesięcy, zbliżyli ich do siebie.