10 czerwca 2022 | 17:05

Kylie Jenner i Tristan Thompson skrzyżowali ścieżki na urodzinowej imprezie Stassie Karanikolaou w Hollywood w czwartek, źródło mówi Page Six.

„Rzeczywiście wpadli na siebie na imprezie i powiedzieli sobie 'cześć'”, wyjawia wyłącznie insider.

Źródło dodaje, że była to „miła wymiana zdań” z „brakiem napięcia lub niewygodnej energii”, pomimo burzliwej przeszłości Thompsona z siostrą Jenner, Khloé Kardashian.

Założycielka Kylie Cosmetics, 24, została sfotografowana na imprezie swojej najlepszej przyjaciółki w srebrnym gorsetowym topie, ciemnoniebieskich dżinsach i czarnych okularach przeciwsłonecznych, podczas gdy Thompson, 31, wybrał czarną koszulę Supreme i kamuflażową kurtkę sparowaną z grubymi naszyjnikami łańcuchowymi.

TMZ poinformował, że Thompson wziął udział w imprezie jako gość DJ Zacka Bia, który wywołał plotki o romansie z Karanikolaou, 25, w sierpniu 2020 roku.

Tristan Thompson walking on Thursday
„Nie było żadnego napięcia ani niewygodnej energii”, mówi nam nasze źródło.
BACKGRID

Kilka innych hollywoodzkich A-Listers – w tym Kendall Jenner, jej chłopak, Devin Booker, G-Eazy i Addison Rae – imprezowało do późnej nocy z okazji urodzin influencera.

Raper Tyga, który umawiał się z CEO Kylie Cosmetics przez trzy lata, zanim rozpoczął się jej romans z Travisem Scottem, również pojawił się na uroczystości. Powiedziano nam, że Kylie wyszła, zanim pojawił się twórca słów „Freaky Deaky”, jednak.

Tristan Thompson blowing out his birthday candles with the Kardashians in 2019
Jenner i Thompson, sfotografowani na swojej imprezie urodzinowej w 2019 roku, świętowali Karanikolaou wraz z kilkoma innymi celebrytami.
Getty Images dla Remy Martin

„Nie wpadli na siebie ani nie spędzali czasu w ogóle”, mówi nam to samo źródło.

Niezbyt kłopotliwa wymiana zdań Kylie z Thompsonem miała miejsce zaledwie kilka godzin po tym, jak odcinek „Kardashians”, w którym słynna rodzina odkryła, że gracz NBA zdradzał Khloé, ponownie został wyemitowany na Hulu.

Tristan Thompson, Khloe Kardashian, and True on a trampoline together
Zaledwie kilka godzin przed ich spotkaniem wyemitowano odcinek „The Kardashians”, w którym Khloé odkryła najnowszy skandal związany ze zdradą Thompsona.
realtristan13/Instagram

„Czy Tristan jest najgorszą osobą na planecie”, zapytała potentatka makijażu po tym, jak siostra Kim odkryła, że Thompson jest ojcem dziecka podczas innego trystu.

Czytaj również:  Plany uczestnictwa Harry'ego i Meghan w koronacji Karola "są finalizowane

Założyciel SKIMS, 41, złamał wiadomość do Khloé – która dzieli 4-letnią córkę True z Thompsonem – poprzez rozmowę telefoniczną, że modelka fitness Maralee Nichols jest w ciąży z dzieckiem profesjonalnego sportowca.

Tristan Thompson, Khloe Kardashian, and True posing for Halloween together
Odcinek „The Kardashians” uciął się zanim Khloé przedstawiła swoją pełną reakcję na najnowszy incydent.
realtristan13/Instagram

„What the f-k is this?” oszołomiona Khloé zapytała Kim podczas emocjonalnej rozmowy telefonicznej.

Nichols powitał syna Theo w grudniu 2021 roku i poprosił Thompsona o wykonanie testu DNA, aby udowodnić swoje ojcostwo. Profesjonalny sportowiec przyznał się do ojcostwa dziecka w następnym miesiącu, kiedy wyniki DNA wróciły jako zgodne…

„Khloé, nie zasługujesz na to. Nie zasługujesz na ból serca i upokorzenie, które ci sprawiłem” – napisał wtedy Thompson. „Nie zasługujesz na sposób, w jaki traktowałem cię przez lata.”