5 grudnia 2022 r. | 22:38

Książę Harry i Meghan Markle przybyli w poniedziałek do Nowego Jorku zaledwie trzy dni przed premierą ich serialu dokumentalnego Netflixa, „Harry & Meghan.”

Była para królewska była cała uśmiechnięta, gdy wyszła z prywatnego odrzutowca i została powitana przez grupę przyjaciół na płycie lotniska.

Harry, 38, wybrał białą koszulę z guzikami i czarne spodnie na wycieczkę po kraju, podczas gdy Markle, 41, wyglądała szykownie w całkowicie czarnym zestawie z dużymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Prince Harry and Meghan Markle sitting on a couch
Książę Harry i Meghan Markle zostali zauważeni w Nowym Jorku przed rozpoczęciem emisji ich bardzo oczekiwanego serialu.
Netflix

Po przywitaniu się, para wskoczyła do czarnego SUV-a, aby udać się do Big Apple.

Para jest tylko kilka dni od wydania jednego z najbardziej oczekiwanych seriali.

Markle mówi, że seria tell-all jest sposobem dla pary, aby podzielić się swoją stroną historii – a źródła mówią Page Six, że para nie będzie niczego ukrywać.

„Harry i Meghan będą dyskutować o tym, jak czuli, że ich najlepsze interesy nie były reprezentowane przez pałac, i będą mówić o byciu ofiarami machiny medialnej pałacu”, powiedziało nam jedno ze źródeł.

Inne powiedziało nam, że para „będzie twierdzić, że byli zastraszani przez pałac.”

„To, co stanie się jasne, to fakt, że sugerują, iż ich próby i utrapienia wiążą się z większymi problemami na świecie, takimi jak rasizm”, dodał hollywoodzki insider.

W jednym ze zwiastunów serialu reżyserowanego przez Liz Garbus, Harry ujawnił, że obawia się, że „historia się powtórzy” i jego żona skończy z takim samym losem jak jego zmarła matka, księżna Diana.

„To brudna gra”, powiedział, gdy materiał filmowy o Dianie i okładkach tabloidów grał na ekranie. „Ból i cierpienie kobiet wychodzących za mąż w tej instytucji.”

„Zdałam sobie sprawę, że nigdy nie będą cię chronić” – dodała Markle.

Podczas pierwszego zwiastuna – który dogodnie spadł podczas podróży księcia Williama i Kate Middleton do Bostonu – para podzieliła się intymnymi zdjęciami ze swojego życia „za zamkniętymi drzwiami.”

Czytaj również:  Heather, Dr. Terry Dubrow odnoszą się do 'bardzo dziwnych' plotek o zdradzie

Pomimo ustąpienia z królewskich obowiązków i wypadnięcia z rodziny królewskiej, źródła powiedziały Page Six, że para miała drugie myśli o serialu po śmierci królowej Elżbiety II we wrześniu.

This image released by Netflix shows promotional art for the upcoming documentary
Sześcioodcinkowy docuseries ma spaść w czwartek.
AP

„Harry i Meghan są spanikowani próbą stonowania nawet najbardziej podstawowego języka” – powiedziało nam źródło.

Netflix potwierdził, że pierwsze trzy odcinki projektu zostaną wydane 8 grudnia, co Page Six już ujawnił, a pozostałe trzy 15 grudnia.