19 lipca 2022 | 8:43pm

To idzie w dół w DM.

Kristin Cavallari przyznała, że jej konto na Instagramie było ostatnio niezawodnym źródłem do swatania – ale ona „nie zadowoli się” niczym innym niż niebieskim znaczkiem.

„Byłam na kilku randkach”, samotna gwiazda reality i projektantka biżuterii, 35 lat, powiedziała Amandzie Hirsch we wtorkowym podcaście Dear Media „Not Skinny But Not Fat”.

„Moje DMs są w zasadzie moją aplikacją randkową”, dodała, skłaniając Hirsch do zapytania, czy sortuje wiadomości od tych, którzy są „tylko zweryfikowani?”

Split showing Kristin Cavallari in a nude dress and a photo of her taking a mirror selfie
Kristin Cavallari mówi, że jej Instagram DMs służyły jako jej aplikacja randkowa.
GC Images; kristincavallari/Inst

„Tak, nie, niestety”, absolwentka „Laguna Beach” odpowiedziała z chichotem. „Przepraszam, pójdę tylko na zweryfikowane!”

Cavallari wyznała, że tak jest po prostu „łatwiej”, zauważając: „Nie mogę przefiltrować wszystkich moich DM-ów, ale widzę te niebieskie pola wyboru, kochanie!”

Kristin Cavallari on a boat
Przyznała, że jest „tylko dla zweryfikowanych” kont.
kristincavallari/Instagram

Cavallari wyjaśniła, że jej „idealny facet” nie jest kolegą celebrytą. Zamiast tego szuka „biznesmena, którego nikt nie zna”.

„W zasadzie poszłam na randkę z biznesmenem w Nashville”, szybko się zorientowała. „Ale zobaczymy. Nie lubię ludzi tak często i jestem dość wybredna, jak sądzę, ale nie zamierzam się zadowolić. Pozostanę wybredna.”

Po jej kwietniowym rozstaniu z byłym rozgrywającym Chicago Bears Jayem Cutlerem – z którym dzieli trójkę dzieci – absolwentka „Hills” powiedziała, że po cichu „umawiała się z kimś od razu” i że romans trwał „około pięciu, sześciu miesięcy.”

Kristin Cavallari and Jay Cutler posing at an event in 2019
Cavallari była żoną Jaya Cutlera od 2013 roku do ogłoszenia ich rozstania w 2020 roku.
Getty Images

Po zakończeniu związku z tajemniczym mężczyzną, była gwiazda „Very Cavallari” nie zmarnowała czasu, aby przejść dalej z Jeffem Dye – zweryfikowanym na Instagramie podcasterem, którego poznała online.

„A potem Jeff, który nie był znany, umawiałam się z Jeffem przez pięć, sześć miesięcy zaraz po tym drugim facecie”, podzieliła się Cavallari. „A potem przez jakiś czas w ogóle nie umawiałam się na randki”.

Czytaj również:  Lisa Rinna jest "szczęśliwa", że zostawia za sobą "RHOBH": kumpel Brad Goreski

Założycielka Uncommon James ujawniła, że wróciła do gry miłosnej w tym roku i że „aktywnie randkuje” od marca.

„Ostatnio byłam w stanie utrzymać rzeczy na DL, co jest miłe”, powiedziała, dodając, że dorywczo „spotykała się z kimś przez kilka miesięcy”, podczas gdy ona „kontynuowała chodzenie na inne randki.”

Kristin Cavallari and her sons kissing her in a river
Byli dzielą dwóch synów i córkę.
kristincavallari/Instagram

Cavallari i Cutler, 39, powiedzieli „I do” w czerwcu 2013 roku przed przejściem do posiadania synów Camden, 9, i Jaxon, 8, a także córki Saylor, 6.

Po „10 latach razem” ogłosili swój rozwód wspólnym oświadczeniem na Instagramie, wyjaśniając, że po prostu się rozeszli.

Nie jest jasne, czy ich rozwód jest ostateczny, ale Cutler pochwalił się, że w zeszłym miesiącu urządził imprezę rozwodową, „kiedy ugoda przeszła.”