7 stycznia 2023 r. | 16:27

Kris Jenner jest zdruzgotana z powodu „nagłej” śmierci mamy Tristana Thompsona, Andrei Thompson.

„Jestem tak zdruzgotana nagłym odejściem mamy Tristana, Andrei,” momager, 67, napisał w poruszającym hołdzie na Instagramie w piątek, przed wysłaniem kondolencji do gwiazdy NBA i jego rodzeństwa Amari, Dishawn i Daniel Thompson.

„Byłaś najbardziej niesamowitą, oddaną, poświęconą i bezinteresowną mamą i taką kochającą, miłą i bajeczną babcią. Jakim błogosławieństwem byłaś dla swojej rodziny!!!” Kontynuowała Jenner.

„Będę tęsknić za Tobą Andrea. Będzie mi brakowało twojego jasnego ducha i niesamowitego światła. Dziękuję za to, że zawsze modliłaś się za nas, podnosiłaś nas na duchu i zachęcałaś po drodze. Spoczywaj w pokoju piękny aniele 🙏❤️ @realtristan13.”

A screenshot of Kris Jenner's Instagram caption.
Momagerka napisała, że jest „załamana” nad „nagłą śmiercią Andrei.”

Emocjonalna wiadomość Jennera pojawia się po tym, jak źródło powiedziało Page Six, że Andrea wpadła w zatrzymanie akcji serca w czwartek i nie mogła być reanimowana. Insider powiedział, że jej śmierć była „niespodziewana”.

Per TMZ, który jako pierwszy podał tę wiadomość, Andrea była w swoim domu, kiedy doznała ataku serca. Została przewieziona do lokalnego szpitala na leczenie, ale medycy niestety nie byli w stanie jej ożywić.

Tristan, 31, i ex Khloé Kardashian, 38, polecieli prywatnie z Los Angeles do Toronto, aby mistrz NBA mógł być ze swoją rodziną.

Źródło wcześniej powiedziało Page Six, że założycielka Good American będzie nadal u boku Tristana w tej trudnej sprawie, jako że wspólnie wychowują swoją 4-letnią córkę True i syna, którego powitali przez surogatkę zeszłego lata.

Przez lata, Tristan pokazał wiele miłości i wdzięczności wobec swojej matki na mediach społecznościowych.

Jeszcze w 2020 roku, była gwiazda Chicago Bulls wysłała specjalny shoutout do Andrei na cześć Dnia Matki.

Czytaj również:  Mama, dzieci rzekomo przebywające u Ezry Millera zaginęły: policja

„Szczęśliwego Dnia Matki mamo! Jeden dzień to za mało, by Cię chwalić i podnosić wysoko” – napisał wówczas. „Każdy dzień jest twoim dniem. Dziękuję za wszystkie poświęcenia, które złożyłaś dla mnie i moich braci. Kocham Cię i jestem soo lucky, że zostałem wybrany jako Twój syn❤️”. Nie wszyscy superbohaterowie noszą peleryny.”

Tristan nie skomentował jeszcze publicznie odejścia swojej matki.

Filed underzgony celebrytów, rodziny celebrytów, choroby celebrytów, media społecznościowe celebrytów, ataki serca, kardashianowie, khloe kardashian, kris jenner, tributes, tristan thompson, 1/7/23