22 maja 2022 | 10:41

Kim Kardashian wspiera Pete’a Davidsona, gdy ten zabiera się za swój kolejny rozdział.

Gwiazda rzeczywistości podzieliła się kolażem swojego beau za pośrednictwem swoich Instagram Stories w niedzielę, godziny po tym, jak Davidson wystąpił po raz ostatni w „Saturday Night Live” w weekend.

„Witam, Colin [Jost] i [Michael] Che i miliony ludzi oglądających tylko po to, aby zobaczyć, czy przywołam Kanye [West]”, powiedział Davidson, 28, podczas show „Weekend Update”, odnosząc się do byłego męża swojej 41-letniej dziewczyny, 44.

„Nigdy nie wyobrażałem sobie, że to będzie moje życie.”

Komik następnie wspominał, jak to było dołączyć do „SNL” w 2014 roku, kiedy miał zaledwie 20 lat.

„Spójrzcie na mnie, kiedy tu zaczynałem”, powiedział, gdy na ekranie pojawiło się jego zdjęcie.

„Wtedy byłem po prostu, jak, chudy dzieciak i nikt nie wiedział, jakiej jestem rasy,” zażartował. „Teraz wszyscy wiedzą, że jestem biały, ponieważ odniosłem ogromny sukces, a jednocześnie ledwo pojawiłem się w pracy.”

Kim Kardashian paid tribute to comedian boyfriend, Pete Davidson, during his final appearance on
Kim Kardashian oddała hołd chłopakowi Pete’owi Davidsonowi w weekend, gdy ten pożegnał się z „Saturday Night Live.”
Instagram/@kimkardashian

Podczas pożegnania Davidson odniósł się również do swoich krótkotrwałych zaręczyn z Arianą Grande, jednocześnie dając wyraz uznania dla twórcy i producenta show, Lorne’a Michaelsa.

„On naprawdę zawsze daje mi najlepsze rady”, powiedział Davidson o Michaelsie, 77. „To wszystko jest prawdą. Nigdy nie zapomnę. Zadzwoniłem do niego, kiedy się zaręczyłem. Powiedziałem: 'Lorne, właśnie zaręczyłem się z Arianą Grande po tym, jak spotykałem się z nią przez dwa tygodnie’ A on na to, 'Och, trzymaj się jak najdłużej’ To prawdziwa historia.”

Kardashian jetted off to Italy for Kourtney Kardashian's wedding while Davidson made his final
Kardashian odleciała do Włoch na ślub Kourtney Kardashian, podczas gdy Davidson wystąpił po raz ostatni w „SNL”.
Getty Images

Gwiazda „King of Staten Island” potwierdziła swoje odejście krótko po tym, jak w piątek pojawiły się doniesienia, że opuszcza kultowy skeczowy serial komediowy po ośmiu latach.

Po dołączeniu w 2014 roku, Davidson katapultował się do sławy dzięki popularnym gościnnym stintom w „Weekend Update”, wybitnym rolom filmowym, specjalnościom Netflixa i ciągowi wysoko postawionych dziewczyn.

Czytaj również:  Chris Evans, dziewczyna Alba Baptista straszą się nawzajem w słodkim wideo "look back
Kim, Pete
Davidson i Kardashian spotykają się od 2021 roku.
ABC via Getty Images

Podczas gdy Davidson był w NYC kręcąc „SNL” – gdzie po raz pierwszy spotkał Kim podczas jej debiutu jako gospodarza w październiku 2021 roku – potentat KKW Beauty był we Włoszech przed ślubem starszej siostry Kourtney Kardashian z Travisem Barkerem.

Kilku innych członków rodziny zostało zauważonych w Portofino, w tym Kylie Jenner, Kris Jenner, Kendall Jenner i Khloé Kardashian.