24 listopada 2022 r. | 15:15

Nikt nie zadziera z rodziną Kardashianów i nie uchodzi mu to na sucho – z wyjątkiem Tristana Thompsona, jak się wydaje.

Kim Kardashian znalazła się pod ostrzałem za spędzenie czasu ze zdradzającym ex swojej siostry Khloé Kardashian podczas obchodów Święta Dziękczynienia w tym tygodniu.

Założycielka The Skims, 42, opublikowała w czwartek na Instagramie, że ona i Thompson, 31, niedawno odwiedzili zakład dla nieletnich w Los Angeles, aby zjeść posiłek z młodymi mężczyznami przed świętem.

„W tym roku jestem naprawdę wdzięczna za ludzi, których spotkałam we wszystkich więzieniach w całym kraju”, podpisała serię snapów z wydarzenia. „W tym tygodniu @realtristan13 i ja mieliśmy inspirujący obiad Friendsgiving z młodymi mężczyznami uwięzionymi w Camp Kilpatrick.”

Kim dodała: „Ci młodzi mężczyźni zapracowali na swoją drogę do tego wzorcowego obozu w Malibu za wspaniałe zachowanie. Wielu z nich uczęszcza na zajęcia w college’u i dokonało ogromnych zmian w swoim życiu.”

Prisoners at a Los Angeles juvenile detention facility sitting at a table.
Para wspólnie odwiedziła poprawczak w Los Angeles.
Instagram/Kim Kardashian

„Moją ulubioną częścią podczas naszej kolacji było chodzenie wokół stołu i słuchanie, jakie są ich marzenia i aspiracje” – podsumowała. „Nie mogę się doczekać, aż wszystkie się spełnią”.

Pomimo zdrowego postu – który zawierał serię zdjęć grupy dzielącej się posiłkiem – fani szybko skrytykowali obecność Thompsona w sekcji komentarzy.

„Dlaczego robisz to z Tristanem po tym, co zrobił twojej siostrze? Proszę, niech to ma sens” – napisała jedna z osób.

kim-kardashian-tristan-thompson-thanksgiving-0006

Kim powiedział, że mieli „inspirujący obiad Friendsgiving”

Instagram/Kim Kardashian

kim-kardashian-tristan-thompson-thanksgiving-0007

Kim powiedział, że mieli „inspirujący obiad Friendsgiving”

Instagram/Kim Kardashian

Dalej

„Zaszłam w ciążę, a ty wbiłeś się w mój brzuch the …

Inny zwolennik skomentował, „Kim co nie zamierzamy zrobić jest zrobić Tristan wrogiem, a następnie spróbować dać mu jego odkupienia arc . Zamazać jego twarz lol”

Czytaj również:  Braunwyn Windham-Burke, GF i ex Sean omawiają dynamikę w napiętym wspólnym wywiadzie

Trzecia osoba w zabawny sposób dodała: „Widzę, że w końcu wsadzili Tristana do więzienia.”

Gracz NBA, który dzieli z Khloé 4-letnią córkę True i 3-miesięcznego syna, zdradzał ją wielokrotnie w trakcie ich związku.

Thompson po raz pierwszy został przyłapany na niewierności wobec założycielki Good American, 38, w weekend przed tym, jak powitała ich córkę, True, w kwietniu 2018 roku.

A photo of Tristan Thompson and Khloe Kardashian together.
Thompson i Khloé randkowali off an on od 2016 do 2022 roku.
GC Images

Po tym, jak Khloé mu wybaczyła, był następnie widziany, jak przytulał się z byłą najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods na imprezie.

Ostatnio Thompson był ojcem dziecka z kobietą o imieniu Maralee Nichols, począł dziecko w ten sam weekend, w którym Khloé rzuciła mu 30. urodziny.

Początkowo zaprzeczał, że jest ojcem syna Nichols, a nawet wydawał się grozić jej w sprawie alimentów.

Jednak DNA udowodniło, że był ojcem i dziecko Theo urodziło się 1 grudnia 2021 r.

Objawienie pozornie spowodowało, że związek Thompsona i Khloé zakończył się na dobre, ale była para nadal ściśle współrodzić swoje dzieci.