21 czerwca 2022 | 7:36pm

On nie jest święty.

Kim Kardashian została zmuszona do zdyscyplinowania swojego najstarszego syna, Saint Westa, za wykrzykiwanie nieodpowiednich rzeczy podczas Instagram Live we wtorek.

41-letnia miliarderka była na tylnym siedzeniu SUV-a w Nowym Jorku, kiedy zaczęła live-streaming ze swoimi dwoma chłopcami, Saintem, 6, i Psalmem, 3.

„Say hi!” zachęcała ich w wideo w stylu selfie, wyjaśniając, „To się nazywa Instagram Live.”

„Hi, weirdos!” Wtrącił Saint, gdy wyskoczył spoza kadru, co skłoniło jego mamę do szybkiego odwrócenia głowy w jego kierunku i zbesztania go.

„Hej, przestań!” zażądała, tuż przed tym jak Psalm zaczął głośno mamrotać i bełkotać.

Two screenshots of Kim Kardashian on Instagram Live with sons Saint West and Psalm West
Kim Kardashian zbeształa swojego syna, Saint Westa, podczas Instagram Live we wtorek.
dashkids/Instagram

Wskakując z powrotem do kadru, Saint następnie błysnął złośliwym uśmiechem i dodał: „Jeśli to oglądasz, nienawidzę cię!”

Była gwiazda „Keeping Up With the Kardashians” po raz kolejny odwróciła się, by zmierzyć się ze swoim niesfornym dzieckiem. „Hej! Saint,” powiedziała z dezaprobatą, co skłoniło Psalma do wtóru z bardziej wysokim bełkotem.

„Spójrz, czego go uczysz”, powiedziała zaostrzona Kardashian do Sainta, skłaniając go do obrony swojego młodszego brata.

„To jest dobry chłopiec! To jest dobry chłopiec!” nalegał do kamery, chwytając małego Psalma za ramiona.

W innym momencie podczas nagrania Kardashian wskazała na sklep z zabawkami i powiedziała do swoich krzyczących dzieci: „To jest coś, czego nie zobaczycie, bo mówicie złe rzeczy.”

Chłopcy zaczęli wtedy skandować o Pokémonach, ale szybko się uspokoili, a nawet zobowiązali, gdy ich mama poprosiła każdego z nich o buziaka.

Kim Kardashian walking in New York with sons Saint West and Psalm West in each hand
„Cześć, dziwaki!” krzyknął 6-latek. „Jeśli to oglądacie, to was nienawidzę!”
GC Images

To nie pierwszy raz, kiedy ten kędzierzawy młodzieniec pokazał swoją hałaśliwą osobowość przed publicznością.

Podczas jednego z odcinków rodzinnego programu na Hulu, „The Kardashians”, w połowie kwietnia, Saint postanowił niesprowokowany wstać od stołu kuchennego i podejść do kamerzysty, który go filmował.

Czytaj również:  Zobacz wszystkie zdjęcia ze ślubu właściciela Patriots Roberta Krafta w NYC

„Zamierzam uderzyć kamery”, oświadczył maluch, gdy jego zaciśnięta pięść zajęła cały kadr.

Kardashian odrzuciła drobny incydent z uśmiechem – do czasu, gdy Saint poszedł po drugi zamach. Wtedy zmieniła ton i udzieliła mu słownej reprymendy.

Gwiazda rzeczywistości dzieli dwóch chłopców – jak również córki North, 9, i Chicago, 4 – z byłym mężem Kanye Westem, którego wcześniej w ciągu dnia pochwaliła za pomoc w uruchomieniu jej nowej linii do pielęgnacji skóry, Skkn by Kim.

„Zawsze daję kredyt tam, gdzie kredyt jest należny” Kardashian wyjaśniła w wideo Instagram Story, dodając, że raper i projektant Yeezy, 45, miał ciężką rękę w nazewnictwie i opakowaniach swoich produktów.