19 lipca 2022 | 19:58pm

Chłonąc swoje ostatnie chwile jako dwuosobowa rodzina.

Khloé Kardashian wzięła na Instagram we wtorek, aby powiedzieć swojej 4-letniej córce, True, jak wiele dla niej znaczy.

„Me and my best girl making the best memories. I will forever have your back my angel girl 🤍,” założyciel „Good American” captured the series of snaps of the two in the ocean.

Gwiazda „Kardashianów” jest ubrana w jednoczęściowy kostium kąpielowy w kamuflażu i swoje charakterystyczne, duże, czarne okulary przeciwsłoneczne, podczas gdy True ma na sobie różowo-biały, falbaniasty, jednoczęściowy kostium kąpielowy.

Sentymentalny post pojawił się mniej niż tydzień po tym, jak ujawniono, że 37-latka spodziewa się chłopca przez surogatkę z byłym chłopakiem Tristanem Thompsonem lada dzień.

Khloé Kardashian with her daughter True.
Duet matka-córka wyglądał na szczęśliwszy niż kiedykolwiek podczas oczekiwania na nowy dodatek do rodziny.
khloekardashian/Instagram

Kardashian i Thompson, 31, rozpoczęli proces macierzyństwa zastępczego w listopadzie 2021 roku, ale zerwali wkrótce po tym, jak gwiazda NBA ogłosiła, że jest ojcem dziecka z Maralee Nichols, gdy wciąż spotykała się z gwiazdą rzeczywistości.

„Dziecko zostało poczęte przez surogatkę, zanim ujawniono Khloé i opinii publicznej, że Tristan miał dziecko z kimś innym w grudniu”, An insider podzielił się z Page Six, podczas gdy inny dodał, że „do tego czasu Khloé była po prostu jak, 'Będę robić to sama.”

Khloé Kardashian, Tristan Thompson with True.
Para on-again, off-again zerwała wcześniej, gdy Thompson zdradził Kardashian w 2018 roku na kilka dni przed jej porodem.
realtristan13/Instagram

Podczas gdy Khloé wydaje się oczekiwać na przybycie ich maleństwa w otoczeniu przyjaciół i rodziny, Tristan wybrał inne towarzystwo.

W weekend gracz Chicago Bulls był widziany trzymając się za ręce z tajemniczą brunetką podczas imprezy w Mykonos.

Khloé Kardashian and Tristan Thompson
Para została sobie przedstawiona w 2016 roku.
Getty Images for Remy Martin

W teraz wirusowym wideo, sportowiec mógł być widziany, jak robi drogę przez ruchliwe ulice z krągłą brunetką noszącą skintight pomarańczową i czerwoną sukienkę.

Thompson nie potwierdził publicznie wiadomości o powiększającej się rodzinie.

Czytaj również:  Libbie Mugrabi łapie gratisy podczas imprezy w Hamptons