Khloe Kardashian i Tristan Thompson witają drugie dziecko

Khloé Kardashian i ex Tristan Thompson powitali swoje drugie dziecko, jej przedstawiciel mówi The Hollywood Reporter.

Żadne imię nie zostało jeszcze ogłoszone dla chłopca, który przybył przez surogatkę. Para powitała córkę True w kwietniu 2018 roku.

Ani Kardashian, która wraz ze swoją słynną rodziną występuje w serialu Hulu’s The Kardashians, ani Thompson, który gra dla Chicago Bulls w NBA, nie ogłosili jeszcze publicznie przybycia dziecka.

Zespół Kardashian ogłosił w zeszłym miesiącu, że rodzeństwo True jest w drodze po poczęciu w listopadzie. Rep Kardashian powiedział w tym czasie w oświadczeniu, „Khloe jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo”

Wtedy źródło znające sytuację powiedziało THR, że Kardashian i Thompson rozstali się od czasu poczęcia dziecka i nie wchodzili w interakcje poza sprawami związanymi ze współrodzicielstwem. Według źródła, rodzeństwo True zostało poczęte przez surogatkę, zanim Kardashian była świadoma skandalu ojcostwa Thompsona skupiającego się na dziecku, które urodziło się na początku grudnia.

Kardashian była otwarta w E!’s od czasu zakończenia Keeping Up With the Kardashians o swoich nadziejach na danie True rodzeństwa wśród jej zmagań z płodnością.

Podczas wywiadu z THR, który ukazał się w czerwcu, Kardashian omówiła wyzwanie, jakim jest oglądanie bolesnych osobistych momentów w telewizji, w tym ostatnich kontrowersji związanych z niewiernością Thompsona.

„To zdecydowanie nie jest zabawne, ale kiedy rzeczy są tak publiczne, nie ma sposobu, aby to obejść”, powiedziała. „To znaczy, to coś, co czuję, że widzowie poczuliby się urażeni lub może [say], 'To nie jest docuseries, to nie jest rzeczywistość, ponieważ nie mówisz o tym lub nie pokazujesz tego.'”