4 maja 2023 |16:42

Kenya Moore ma kilka rzeczy do powiedzenia na temat He by Shereé.

Fani „Real Housewives of Atlanta” są zarówno podekscytowani, jak i ciekawi, aby zobaczyć więcej romansu między Shereé Whitfeld i jej gwiazdą reality TV, Martellem Holtem.

Kto jest nieco bardziej zaniepokojony ich romansem? Współgwiazda Whitfielda, Moore, lat 52.

„Myślę, że niektórzy ludzie lubią być w telewizji”, powiedziała w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea”, opowiadając o wybuchowej premierze 15 sezonu „RHOA”.

„Niektórzy ludzie lubią być w telewizji, wiesz, mieć chwilę”, dodaje była Miss USA. „Tak, niektórzy ludzie lubią chwilę.”

Danny Murphy interviewing Kenya Moore at Page Six's offices
Kenya Moore zatrzymuje się w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea”, aby opowiedzieć o 15. sezonie „The Real Housewives of Atlanta”.

Moore nie jest jedyną „gospodynią domową” w Atlancie, która ma obawy dotyczące tego związku, a Kandi Burruss powiedziała w zeszłym roku, że nie chce, aby 53-letnia Whitfield była „w sytuacji, w której czuje się, jakby była wykorzystywana do rozgłosu”

Dramat wokół romansu rozwija się w kolejnej odsłonie „RHOA” Co więcej, wygląda na to, że 41-letni Holt – który występuje w programie OWN „Love & Marriage: Huntsville” – w równym stopniu angażuje się w waśnie między kobietami.

Właścicielka firmy Kenya Moore Hair drażni się, że niezgoda zaczyna się z powodu wątpliwych wiadomości DM, które, jak twierdzi, wysłał jej Holt.

Shereé Whitfield and Martell Holt posing at an event
Moore dzieli się swoją niefiltrowaną opinią na temat partnera Shereé Whitfield, Martella Holta.
Getty Images

„Wiesz, jakiś czas temu mieliśmy coś w rodzaju małego SMS-a, który nic dla mnie nie znaczył”, mówi o sobie i Holcie.


Więcej informacji o reality TV na Page Six

  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Ale czułam, że … może powinnam jej o tym powiedzieć, ponieważ nie chcę czuć, że ukrywam coś przed moją naprawdę dobrą przyjaciółką”

Kenya Moore posing at Page Six's offices
„Myślę, że niektórzy ludzie lubią być w telewizji”, mówi Moore o gwieździe „Love & Marriage: Huntsville”.
Tamara Beckwith

Whitfield i jej mężczyzna – lub jak określiła go Moore: „Martell, Montell Jordan, który to? Ten łysy” – nie jest jedyną osobą, która kłóci się z piosenkarką „Przeminęło z wiatrem”, ponieważ wydaje się, że jej dynamika ze współgwiazdą Marlo Hampton jest burzliwa jak zawsze.

Czytaj również:  Znany prawnik David Hryck laureatem prestiżowego Medalu Ellis Island

„Wiesz, ona zawsze miała coś do mnie i Kandi” – mówi Moore o 47-letniej Hampton

„Wiesz, jesteśmy gwiazdami programu, więc to tak, jakby iść za dużymi psami [aby] zdobyć trochę ulicznego kredytu, aby uzyskać fabułę”

The Season 15 cast of
„RHOA” powraca do Bravo w niedzielę.
AB+DM/Bravo

Dzieje się tak po tym, jak Hampton niedawno twierdziła, że Moore wykorzystuje ją do fabuły. Poproszona o podzielenie się swoimi przemyśleniami na ten temat, Moore nie powstrzymała się.

„OK, wiemy, że to głupie. Chodzi mi o to, że jest po prostu głupią osobą. Mówi różne rzeczy, by zwrócić na siebie uwagę” – mówi.

„Dzień, w którym potrzebuję jej do fabuły, to dzień, w którym serial się skończy. Przepraszam, musiałem to powiedzieć. Kiedy kiedykolwiek potrzebowałem kogoś do fabuły? Jak kiedykolwiek? Po prostu chciałem to wyjaśnić, po prostu chciałem to powiedzieć”

Premiera 15. sezonu „The Real Housewives of Atlanta” w niedzielę o 20:00 ET na Bravo.