15 lutego 2023 r. | 22:15

Kendall Jenner najwyraźniej ma po prostu „szalone” długie ręce.

Po tym jak fani oskarżyli modelkę o Photoshopowanie niedawnego zdjęcia w bikini ze względu na jej „dziki” rozmiar dłoni, BFF Jenner, Hailey Bieber, wzięła na Instagram, aby oczyścić powietrze.

„Siedzimy tutaj analizując…spójrzcie jak dziwacznie wygląda jej ręka normalnie”, powiedział Bieber, 26, na swoim Instagram Story w środę.

„To jest na żywo. Nagranie na żywo z ręki” – dodała, jednocześnie powiększając szokująco długie dłonie Jenner.

„To szalone”, gwiazda „Kardashianów”, 27, odparła ze śmiechem.

Bieber zauważył, że Jenner zawsze miała „długie dupne ręce i palce” – ale użytkownicy mediów społecznościowych po prostu jeszcze tego nie wyłapali.

Fani wyzywali gwiazdę reality TV w zeszłym tygodniu po tym, jak zamieściła serię zdjęć z wakacji na Instagramie, w tym jedno kucające w bikini ze stringami.

Kendall Jenner in a thong bikini.
Jenner stanęła w obliczu backlashu po tym, jak fani oskarżyli ją o edycję niedawnego zdjęcia w bikini.
Instagram/kendalljenner

Chociaż tył Jenner był na widoku, jej zwolennicy byli bardziej skupieni na jej wydłużonych palcach, które według niektórych miały takie same proporcje jak „ręka SI.”

„O co chodzi z tymi palcami u prawej ręki?” zapytał jeden z followersów, dodając „#MoreBadPhotoshop.”

„edits [went] wrong in the fourth pic,” another person added, while a third user called the size of Jenner’s hand „sus[picious].”

Kendall Jenner in a green bikini.
Modelka, 27 lat, zgodziła się z Bieberem, mówiąc, że rozmiar jej dłoni jest „szalony.”
Instagram/kendalljenner

Podczas gdy Jenner mogła nie edytować swoich zdjęć tym razem, słynna rodzina modelki miała do czynienia z ich sprawiedliwą częścią Photoshop faili.

W rzeczywistości Kim Kardashian przyznała kiedyś, że zamieniła córkę Kylie Jenner, Stormi, ze zdjęciem córki Khloé Kardashian, True, na zdjęciu z Disneylandu, ponieważ ich stroje idealnie pasowały do jej „IG feed”.

Chociaż Kim przyznała się do tego „Photoshop fail”, została również oskarżona o usunięcie jej mięśnia trapezowego i pępka ze zdjęć w przeszłości.

Czytaj również:  Britney Spears, Sam Asghari odpowiadają na "krzywdzący" wywiad z Kevinem Federline'em