24 czerwca 2022 | 7:56pm

Kendall Jenner i gwiazda NBA Devin Booker, którzy właśnie rozstali się po dwóch latach spędzonych razem, mieli różne pomysły na to, dokąd zmierza ich związek i oboje są skupieni na swoich karierach, źródło mówi Page Six.

„Podczas gdy zależy im na sobie, Devin nie zamierzał proponować małżeństwa, a jego priorytetem jest kariera”, mówi źródło. „Kariera Kendall również zdominowała jej życie”.

Booker, 25, jest w Phoenix Suns, podczas gdy gwiazda rzeczywistości Jenner, 26, jest zajęta swoją bardzo udaną karierą modelki.

Prywatna para uczestniczyła w zeszłym miesiącu w ślubie Kourtney Kardashian i perkusisty Blink-182 Travisa Barkera we Włoszech, a ostatnio została zauważona na urodzinach Jenner Anastasia „Stassie” Karanikolaou w Los Angeles.

Po raz pierwszy zaczęli się umawiać wiosną 2020 roku, ale nie ujawnili się publicznie aż do Walentynek 2021 roku, kiedy Jenner opublikowała zdjęcie jej i Bookera przytulających się na Instagramie.

Kendall Jenner and Devin Booker in Italy.
Booker przyszedł z Jenner na ślub jej siostry Kourtney Kardashian z Travisem Barkerem we Włoszech w zeszłym miesiącu.
GC Images

„Po dwóch latach mieli rozmowę 'dokąd to zmierza’,” mówi nam nasze źródło. „A ponieważ nie posuwali się do przodu, nadszedł czas na przerwę, prawdopodobnie na stałe”.

Entertainment Tonight pierwszy złamał wiadomość o rozstaniu, ze źródłem mówiącym im, że para była na „różnych ścieżkach” I że mieli „dyskusje o ich przyszłości, ale nie są na tej samej stronie.”

Picture of Booker and Jenner in all black in Italy.
Booker i Jenner po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2020 roku.
GC Images

Powiedziano nam, że „Kendall jest otoczona przez swoich najbliższych przyjaciół w tej chwili” Źródło mówi nam: „Nie ma złamanego serca, ale jest smutna.”

Jenner wydaje się mieć swój typ. Wcześniej umawiała się z gwiazdami NBA, Utah Jazz point guard Jordan Clarkson i Brooklyn Nets power forward Blake Griffin.

Czytaj również:  Kylie Jenner, Travis Scott trzymają się za ręce podczas nocy randkowej, gdy Stormi zamieszcza pierwszy TikTok

Przedstawiciele Bookera nie odpowiedzieli na prośby o komentarz. Rep dla Jenner mówi nam „Nie potwierdziliśmy niczego ze strony Kendall.”