13 kwietnia 2023 r. |19:47

Kelly Clarkson pozornie ocienia swojego „słabego” byłego męża, Brandona Blackstocka, w swoim nowym singlu „Me.”

40-letnia gwiazda popu wzięła na Instagram w czwartek, aby podzielić się wskazanymi tekstami z utworu.

„Cause I don’t need somebody to scold me/ Don’t need somebody that hurts me”, śpiewa. „Nie potrzebuję kogoś, kto czuje się słaby stojąc obok mnie”

„Me” ukaże się w piątek wraz z „Mine”, piosenkami, które prawdopodobnie znajdą się na nadchodzącym albumie rozwodowym Clarkson, „Chemistry.”

Mistrzyni „American Idol” Sezon 1 wyjaśniła w zeszłym miesiącu w wideo na Instagramie, że wymyśliła tytuł po jej burzliwym rozstaniu z Blackstockiem, 46.

The lyrics for Kelly Clarkson's song
Gwiazda popu najwyraźniej ocienia swojego byłego męża, Brandona Blackstocka, w utworze.
Instagram/@kellyclarkson
The lyrics for Kelly Clarkson's new song
Clarkson opisuje „słabego” osobnika pełnego „niepewności”
Instagram/@kellyclarkson

„Próbowałam znaleźć słowo, które naprawdę opisywało całość 'bo nie chciałam, żeby wszyscy myśleli, że wychodzę z jakimiś po prostu 'jestem zła, jestem smutna’ – jak tylko jedna lub dwie emocje, wiesz?” powiedziała.

„Ten album jest zdecydowanie łukiem całego związku … a cały związek nie powinien być sprowadzony do jednej rzeczy. Więc jest tu, wiesz, dobra, zła i brzydka rzecz, która się w nim dzieje.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Przed wydaniem tekstu do „Me”, laureatka Grammy wzięła na celownik Blackstock, dodając swój własny twist do wykonania 30 marca hitu Gayle „Abcdefu” w programie „The Kelly Clarkson Show”

„Zapomnij o sobie i swoim ojcu/ I o tym, że dostałeś połowę” – śpiewała Clarkson. „And my broken heart/ Turned that s-t into art.”

Kelly Clarkson and Brandon Blackstock
Byli sfinalizowali swój rozwód w marcu 2022 roku.
FilmMagic
Kelly Clarkson posing with her daughter and son
Wychowanka „American Idol” dzieli z menedżerem muzycznym dwójkę małych dzieci.
kellyclarkson/Instagram

Gayle, 18, oryginalnie śpiewa: „F-k you and your mom/ And your sister and you job/ And your broke-ass car/ And that s-t you call art.”

Czytaj również:  Channing Tatum podobno kazał wyrzucić gości z londyńskiej restauracji

Clarkson złożyła wniosek o rozwód z menedżerem muzycznym w czerwcu 2020 roku po siedmiu latach małżeństwa. Po burzliwej dwuletniej bitwie o ich majątek, para uregulowała swój rozwód w marcu 2022 roku.

Była para dzieli córkę River, 8, i syna Remingtona, 6. Blackstock ma również dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa: córkę Savannah, 21, i syna Setha, 16.