31 marca 2023 r. |16:45

Kelly Clarkson zmieniła kluczowy tekst podczas wykonywania „Abcdefu”, aby najwyraźniej ocienić swojego byłego męża, Bransona Blackstocka.

W czwartkowym odcinku programu „The Kelly Clarkson Show”, absolwentka „American Idol” dodała swój własny zwrot do refrenu przeboju, wydając się inspirować swoim własnym burzliwym rozstaniem.

„Zapomnij o sobie i swoim ojcu/ I o tym, że masz połowę”, śpiewała 40-letnia Clarkson. „And my broken heart/ Turned that s-t into art.”

Gayle, 18, oryginalnie śpiewa: „F-k you and your mom/ And your sister and you job/ And your broke-ass car/ And that s-t you call art.”

Clarkson złożyła wniosek o rozwód z Blackstockiem, 46, w czerwcu 2020 roku po siedmiu latach małżeństwa. Po intensywnej dwuletniej bitwie o ich majątek, para uregulowała swój rozwód w marcu 2022 roku.

Kelly Clarkson singing.
Kelly Clarkson dała potężne wykonanie „Abcdefu” w swoim czwartkowym talk show.
NBC/The Kelly Clarkson Show
Kelly Clarkson singing.
Piosenkarka pozornie zacieniowała byłego Brandona Blackstocka za zabranie „połowy” jej majątku podczas ich rozwodu.
NBC/The Kelly Clarkson Show

Clarkson ostatecznie zgodziła się na jednorazową wypłatę dla Blackstocka w wysokości 1,3 miliona dolarów. Otrzymał również 46 000 dolarów miesięcznie w ramach alimentów na dzieci od piosenkarki i 115 000 dolarów miesięcznie w ramach alimentów małżonków, które wygasają w styczniu 2024 roku.

Była para walczyła również o swoje ranczo w Montanie, które ostatecznie zostało przyznane Clarksonowi.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Jednak Blackstock, 46, mógł tymczasowo mieszkać w rezydencji, jeśli płacił piosenkarzowi „Since You’ve Been Gone” 12,500 dolarów miesięcznie za wynajem.

Clarkson otrzymała również główną opiekę nad dwójką ich dzieci: córką River, 8, i synem Remingtonem, 6.

Kelly Clarkson and Brandon Blackstock
Para rozstała się w 2020 roku po siedmiu latach małżeństwa.
FilmMagic
Kelly Clarkson with her two kids.
Clarkson otrzymała główną opiekę nad dwójką ich dzieci po uregulowaniu ich rozwodu w marcu 2022 roku.
kellyclarkson/Instagram

Jeśli fani będą mieli szczęście, ostatni występ Clarkson to tylko przedsmak tego, co ma nadejść w jej nadchodzącym albumie „Chemistry.”

Czytaj również:  Pete Davidson nie będzie żartował z Kim Kardashian podczas prowadzenia "SNL

Wcześniej w tym tygodniu, piosenkarka „Breakaway” ogłosiła, że nowa muzyka – której ukończenie zajęło „blisko trzy lata” – zostanie wydana „naprawdę wkrótce.”

„Ten album jest zdecydowanie łukiem całego związku … i cały związek nie powinien być po prostu sprowadzony do jednej rzeczy”, powiedziała w wideo na Instagramie. „Więc jest, wiesz, dobry, zły i brzydki rodzaj rzeczy dzieje się w nim.”

Kelly Clarkson.
Nadchodzący album piosenkarki, „Chemistry”, jest inspirowany spornym rozstaniem.
Instagram

Wyjaśniła również, jak jej rozwód zainspirował tytuł albumu, który będzie jej pierwszym tradycyjnym LP od 2017 r.

„Próbowałam znaleźć słowo, które naprawdę opisywało całą sprawę 'bo nie chciałam, żeby wszyscy myśleli, że wychodzę z jakimiś po prostu 'jestem zła, jestem smutna’ – jak tylko jedna lub dwie emocje, wiesz?” powiedziała.

„Chemia może być naprawdę niesamowitą, seksowną, fajną, zabawną rzeczą, ale może być też bardzo zła dla ciebie”, dodała.