26 maja 2022 | 21:20

Woot(en), jest!

Katie Holmes i jej nowy chłopak, Bobby Wooten III, zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para.

Aktorka, 43, i muzyk, 33, wzięli udział w gali 25-lecia Moth Ball w czwartkowy wieczór w Spring Studios w Nowym Jorku.

Holmes, która miała na sobie pomarańczową sukienkę Jonathana Simkhai, i Wooten, ubrany w zielony garnitur Paula Smitha, przytulili się do siebie podczas pozowania fotografom na imprezie. Ich wygląd uzupełniały szerokie uśmiechy.

Wyjście pary na Manhattan odbywa się miesiąc po tym, jak potwierdzili swój romans spacerując z PDA po Central Parku.

Wychowanka „Dawson’s Creek” i nominowany do nagrody Grammy kompozytor zostali zauważeni dzieląc się namiętnym pocałunkiem podczas dziennej randki. W pewnym momencie Holmes włożyła nawet rękę w tył spodni Wootena.

Wooten poznał już matkę Holmesa, Kathy, która dołączyła do nich w parku. Widziano, jak zakochani gawędzili z nią w przerwach między pocałunkami.

To oznacza pierwszy publiczny związek Holmes od czasu rozstania z szefem kuchni Emilio Vitolo Jr. w maju 2021 roku.

Katie Holmes and Bobby Wooten III smiling at an event.
Para wyglądała na szczęśliwą, uczestnicząc razem w gali 25-lecia Moth Ball.
Getty Images dla The Moth

Holmes i Vitolo, 34, byli pozornie nierozłączni podczas ich ośmiomiesięcznego związku i często byli fotografowani całując się w całym Big Apple, w tym w jej ukochanym Central Parku.

„Katie ma wiele ważnych priorytetów w swoim życiu”, powiedziało nam wtedy źródło, wyjaśniając dlaczego Holmes zakończyła związek z restauratorem pomimo ich chemii.

„Jest samotną matką, jej córka [Suri] zawsze jest na pierwszym miejscu, a sprawy toczyły się bardzo szybko,” dodał insider.

Przed Vitolo, Holmes umawiała się z Jamie Foxxem przez sześć lat i była żoną Toma Cruise’a od 2006 do 2012 roku. Z aktorem „Top Gun” dzieli 16-letnią Suri, 59.

Czytaj również:  Meghan Markle nazywa pozew przyrodniej siostry o zniesławienie "bezzasadnym