10 grudnia 2022 r. | 16:20

Kathy Hilton przeprasza za nałożenie swojego błyszczyka na scenę, podczas gdy Mariska Hargitay wygłosiła beznamiętną mowę akceptacyjną na 2022 People’s Choice Awards.

„Uwielbiam i bardzo szanuję Mariskę”, gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills”, 63, powiedziała Extra w piątek. „Już dotarłam do niej, DMed ją, chcę dostać jej adres, czuję się okropnie”.

Dodała: „Przepraszam, Mariska, jest mi naprawdę przykro … Nie mogę się doczekać, aby z tobą porozmawiać.”

Hilton powiedziała, że „nigdy nie zrobiłaby niczego, aby być nieuprzejmym celowo”, dodając, że to był pierwszy raz „będąc z powrotem na scenie z niektórymi dziewczynami”, odnosząc się do jej współgwiazd „RHOBH”.

The socialite przyznała, że właściwie szukała chusteczki, ponieważ czuła, że musi kichnąć.

Kathy Hilton standing behind Mariska Hargitay on stage.
Kathy Hilton przeprosiła za nałożenie błyszczyka na scenę podczas przemówienia Mariski Hargitay.
NBC
Kathy Hilton at the People's Choice Awards.
Hilton powiedziała, że „nigdy nie zrobiłaby niczego, co mogłoby być nieuprzejme celowo.”
E! Entertainment/NBC via Getty I

„Szukałam chusteczki, [ale] nie miałam chusteczki ani motka, więc zdenerwowałam się i po prostu nałożyłam trochę szminki”, powiedziała outletowi. „To było podczas jej przemówienia, więc myślałam, że kamera [nie będzie] skupiona na mnie”.

Hilton ponownie połączyła się ze swoimi współgwiazdami – Dorit Kemsley, Sutton Stracke, Lisa Rinna, Erika Jayne, Kyle Richards i Crystal Minkoff – na PCAs, aby wręczyć nagrodę dla najlepszej gwiazdy telewizji dramatycznej.

Po tym jak Hargitay, lat 58, została ogłoszona zwycięzcą, aktorka „Law & Order: SVU” aktorka weszła na scenę i zaczęła wygłaszać porywającą mowę o empowerment.

„Chcę po prostu świętować naszą zdolność w nas wszystkich, chęć w nas wszystkich, aby wybrać życzliwość, współczucie i odwagę, i wybrać, aby słuchać i uczyć się i budować most między naszymi różnicami i naszymi podziałami”, powiedziała Hargitay w części.

Mariska Hargitay holding her award at the People's Choice Awards.
Hargitay zabrała do domu nagrodę dla najlepszej gwiazdy telewizji dramatycznej.
E! Entertainment/NBC via Getty I

Podczas gdy wiele osób było poruszonych słowami gwiazdy NBC, kilku widzów zauważyło, jak Hilton sięga do swojej srebrnej torebki Valentino, wyciąga tubkę błyszczyka i nakłada go na usta.

Czytaj również:  Braunwyn Windham-Burke z dumą przewodzi Pride w "małostkowym" Orange County

Fani wzięli do mediów społecznościowych, aby wezwać inwestora Casa Del Sol tequila za jej zachowanie.

„Kocham Mariskę Hargitay. Taki dziwaczny moment, jak Kathy Hilton ponownie nakłada szminkę podczas jej pięknego przemówienia akceptacyjnego” – zatweetowała jedna osoba.

Inny napisał: „Mariska jest wieczna, Olivia Benson 100% w historii telewizji bóg, piękna mowa i – dafuq Kathy Hilton, nie możesz poczekać dwóch minut, aby dotknąć swoich ust?”

Tymczasem kumpel Hilton, Stracke, przyszedł ostatnio w jej obronie, mówiąc Page Six wyłącznie, „Myślę, że myślała, że kamera nie była na niej. Myślę, że myślała, że kamera jest poza nią.”