piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Kamala Harris przekłada imprezę MTV z powodu strajku pisarzy

Wśród trwającego strajku pisarzy, wiceprezydent Kamala Harris przełożyła wydarzenie ratunkowe organizowane przez MTV w przyszłym tygodniu, The Hollywood Reporter potwierdził.

Harris miała pojawić się na wydarzeniu mającym na celu podniesienie świadomości Mental Health Action Day 18 maja na Cal State Dominguez Hills w Carson w Kalifornii. W oświadczeniu dla THR, rzecznik wiceprezydent powiedział: „MTV’s Mental Health Action Day Conversation with Vice President Kamala Harris został przełożony.”

Ponieważ udział Harrisa byłby postrzegany jako przekroczenie linii pikiety, wydarzenie zostało przełożone w ramach solidarności ze strajkującymi pisarzami, według źródła zaznajomionego z planami.

THR skontaktował się z MTV w celu uzyskania komentarza.

Wiadomość ta pojawia się po tym, jak prezydent Joe Biden wkroczył w spór pracowniczy pomiędzy Writers Guild of America i Alliance of Motion Picture and Television Producers, który reprezentuje studia i streamery. Przemawiając przed pokazem w Białym Domu serialu Disney+ American Born Chinese, Biden powiedział tłumowi, że „mam szczerą nadzieję, że strajk pisarzy w Hollywood zostanie rozwiązany, a pisarze otrzymają uczciwą umowę, na którą zasługują tak szybko, jak to możliwe.”

Harris jest przewodniczącym White House Task Force on Worker Organizing and Empowerment. Wydarzenie w Carson miało być pierwszym publicznym zaangażowaniem Harris w jej rodzinnym stanie Kalifornia, odkąd Biden ogłosił, że ubiega się o reelekcję.

Przełożenie ratusza jest drugim wydarzeniem MTV, które zostało dotknięte przez strajk. Zeszłotygodniowe MTV Movie & TV Awards zostało zamienione z wydarzenia na żywo na nagranie w ostatniej chwili, ponieważ wiele gwiazd i gospodarz Drew Barrymore zrezygnowało z udziału w imprezie w ramach solidarności ze strajkiem.

The Los Angeles Times jako pierwszy podał tę wiadomość.

Czytaj również:  Gdzie oglądać 'Yellowstone' Sezon 5 Online

Latest Posts

Nie przegap