8 lipca 2022 | 2:58pm

Julia Fox opuściła wcześniej Paryski Tydzień Mody po tym, jak jej roczny syn został ranny i musiał otrzymać szwy na czole.

W czwartek aktorka ogłosiła, że gwałtownie opuściła Paryż, aby polecieć z powrotem do Nowego Jorku i zająć się synem.

„Przyleciała z Paryża wcześniej dla 5 szwów & lizaka”, 32-latka podpisała historię na Instagramie swojego syna Valentino ssącego cukierka z dużym bandażem na czole.

Fox później ujawniła Page Six, że jej synek „miał drobny upadek i uderzył głową o szafkę. Chociaż nie było to bardzo poważne, w tym momencie podróż była dla mnie skończona i wsiadłam w następny lot, aby być z moim dzieckiem. Pięknie dochodzi do siebie i mam nadzieję, że to nie jest zła blizna🥲🙏.”

Fox dzieli syna z byłym mężem Peterem Artemievem.

Jak zawsze gwiazda „Nieoszlifowanych klejnotów” zwracała na siebie uwagę podczas tygodnia mody. Na pokazie mody Iris Van Herpen Haute Couture aktorka oszałamiała w plisowanej sukni z wzorem iluzji optycznej.

Julia Fox's son Valentino
Syn Fox, Valentino, wydaje się mieć się lepiej po tym, jak dostał pięć szwów w czole.
juliafox/Instagram

Dni później zamieniła chodnik w koci spacer stąpając w biało-różowej spódnicy maxi i cropped, białej dżinsowej kurtce z naramiennikami.

Julia Fox
Samozwańcza muza opuściła swój hotel w Paryżu, aby wziąć udział w przyjęciu koktajlowym przed udaniem się do domu.
Raw Image LTD/MEGA

To nie był pierwszy raz Foxa w Mieście Miłości.

Aktorka odcisnęła swoje piętno na zeszłorocznym Paryskim Tygodniu Mody, kiedy to zadebiutowała na czerwonym dywanie z ex Kanye Westem na pokazie mody Kenzo Fall/Winter 2022/2023. Ekstrawagancka para dopasowała się do siebie w dżinsowych stylizacjach, które Fox podkreśliła swoim charakterystycznym czarnym smokey eye.

W tym roku modelka pominęła pokaz Schiaparelli po tym, jak uczestniczyła w zeszłorocznym pokazie mody z Ye w dopasowanej skórze.

Julia Fox in the Iris Van Herpen Haute Couture Fall Winter 2022 2023 show
Aktorka przeszła również po wybiegu w pokazie Iris Van Herpen Haute Couture Fall Winter 2022/2023.
Getty Images

Fox powitała Valentino ze swoim Artemievem w lutym 2021 roku. Para od tego czasu rozstała się – z Julią odnoszącą się do pilota jako „deadbeat dad” w serii rantów w mediach społecznościowych.

Czytaj również:  Diplo odmówił wstępu na imprezę w Cannes, na którą został wynajęty jako DJ