10 sierpnia 2022 | 18:25

Happy birthday, Kylie?

Założyciel „Girls Gone Wild” Joe Francis znalazł się w gorącej wodzie kąpany po tym, jak upamiętnił 25. urodziny Kylie Jenner za pomocą zdjęcia, na którym para świętuje jej pierwsze legalne urodziny.

„Happy Birthday @kyliejenner!!! Jestem tak dumny z ciebie i wszystkich twoich sukcesów!!!” Francis, 49, podpisał zdjęcie w środę. „Wydaje się jakby to było wczoraj, że świętowaliśmy razem Twoje 18 urodziny [at the Casa Aramara resort in Punta de Mita, Mexico] ❤️🎉🍾💕.”

Zdjęcie pokazało go w bardzo oczywisty sposób sprawdzającego słynny tył Jenner, gdy spędzali czas na jachcie.

Producent filmowy wygodnie wykadrował ówczesnego chłopaka Jenner, Tygę, ze zdjęcia, na którym były również przyjaciółki gwiazdy reality show, Stassie Karanikolaou i Pia Mia Perez.

Joe Francis taking a shirtless mirror selfie
Francis upierał się, że „wszyscy heteroseksualni mężczyźni zawsze patrzą na piękne kobiety.”
realjoefrancis/Instagram

Wielu komentujących robiło sobie żarty z tego, że Francis gapił się „na nie ciastka”, a jeden zapytał przedsiębiorcę wprost: „Nie miałeś lepszego zdjęcia – takiego, na którym nie sprawdzałeś jej?”

Ojciec córek bliźniaczek odpowiedział na zapytanie przypominając fanowi, że jest „mężczyzną” i twierdząc, że „wszyscy heteroseksualni mężczyźni zawsze patrzą na piękne kobiety.”

Kylie Jenner leaving Nobu in a little black dress
Francis is 24 years Jenner’s senior.
GC Images

„To dlatego odniosłem taki sukces” – upierał się Francis. „Czy chcesz powiedzieć, że nienawidzisz Boga za to, że uczynił nas takimi?”

Filmowiec twierdził dalej, że „żaden człowiek nie jest inny, albo girls gone wild nie zarobiłby [sic] miliardów dolarów.”

Kylie Jenner showing off her cleavage in a little black dress
Francis powiedział, że Jenner jest dla niego jak siostra, zauważając, że „nigdy nie uprawiałby seksu z [his] siostrami.”
kyliejenner/Instagram

Odpowiadając innemu użytkownikowi, którego komentarz został najwyraźniej usunięty, Francis powiedział, że Jenner jest „jak moja siostra.”

„Myślę, że to ty jesteś creepy. Dlaczego w ogóle tak myślisz” – odparł, zauważając, że „kiedyś umawiał się” z przyrodnią siostrą Jenner, Kourtney Kardashian, którą oznaczył.

Czytaj również:  Abby De La Rosa jest "cool" z tym, że Nick Cannon ma "tak wiele" dzieci

„Mam też trzy siostry”, dodał przed wyjaśnieniem, że „nigdy nie uprawiałby seksu z moimi siostrami”, ponieważ „to obrzydliwe!”

Scott Disick, Kourtney Kardashian, Joe Francis
Francis zaznaczył również, że „kiedyś umawiał się” z przyrodnią siostrą Jenner, Kourtney Kardashian.
FilmMagic

Francis – który zdobył sławę jako imprezowy bóg ery Y2K, który nakłaniał młode kobiety do chętnego eksponowania swoich nagich piersi przed kamerą – został oskarżony o bycie dziecięcym pornografem, napastnikiem seksualnym i sprawcą przemocy domowej.

Nie odpowiedział na naszą prośbę o komentarz dotyczący wspomnianych zarzutów, które zostały obszernie omówione w filmie dokumentalnym z kwietnia 2022 roku, „Girls Gone Wild: Exposed.”

Jednak producent filmowy określający wiek Jenner w swoim shout-out na Instagramie przyciągnął swoją własną sprawiedliwą część żartów, z jedną osobą quipping, „Przynajmniej miała 18 lat! 👏 „