piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Jerry Jones i Dallas Cowboys Docuseries w pracach NFL Films, Skydance Sports

Pierwszym projektem, który wyjdzie z niedawno ogłoszonego joint venture NFL Films i Skydance Sports będzie „definiujący” docuseries o Dallas Cowboys i właścicielu drużyny, Jerrym Jonesie.

Jeszcze nie nazwana seria „sięgnie głęboko do ogromnego archiwum NFL Films z nigdy wcześniej niewidzianymi treściami i prześledzi niezwykłą drogę Jonesa od syna właściciela sklepu komunalnego w Arkansas do bycia jednym z najbardziej innowacyjnych i wpływowych liderów w sporcie”, według firm. W filmie pojawią się również kluczowe postacie związane z powstaniem Cowboys, w tym tacy gracze jak Troy Aikman i Emmitt Smith oraz potentat medialny Rupert Murdoch.

Jones nabył Cowboys w 1989 roku za 140 milionów dolarów, świeżo po przegranym sezonie i z drużyną tracącą 1 milion dolarów miesięcznie. Od tego czasu drużyna stała się jedną z najpopularniejszych w NFL i jedną z najbardziej wartościowych profesjonalnych drużyn w całym sporcie.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością stworzenia porywającej jazdy przez jeden z najbardziej pamiętnych i wysokich obrotów w historii futbolu” – mówi w oświadczeniu Ross Ketover, senior executive NFL Films. „Rozpoczęcie tej pierwszej serii ze Skydance Sports oznacza doniosłe wydarzenie dla naszej współpracy, ponieważ budujemy premierowe studio sportowe przyszłości. NFL Films ukuło termin 'America’s Team’, więc posiadanie pierwszego projektu o największej marce w całym sporcie jest idealnie dopasowane.”

„Jerry Jones to nieporównywalna postać. Wraz z Dallas Cowboys zbudował najbardziej wartościową franczyzę sportową na świecie i niezaprzeczalnie odmienił zarówno współczesny futbol, jak i cały biznes sportowy” – dodaje Jesse Sisgold, prezes i dyrektor operacyjny Skydance. „To zaszczyt upamiętnić jego podróż i podróż jego dynastii poprzez współpracę z rodziną Jonesów, organizacją Dallas Cowboys i NFL Films, aby ożywić tę wyjątkowo amerykańską historię.”

Czytaj również:  'Stranger Things 4' ustanawia rekord streamingu Nielsena

Latest Posts

Nie przegap