7 stycznia 2023 r. | 12:44

Jeremy Renner w tym roku obchodzi swoje urodziny ze szpitala, ale nadal czuje miłość.

Gwiazda „Sokolego Oka” świętowała w sobotę ukończenie 52 lat z oddziału ICU po przerażającym wypadku z pługiem śnieżnym, który pozostawił go w stanie „krytycznym” mniej niż tydzień temu.

Jednak Renner reposted wideo na swoim Instagram Stories z organizacji młodzieżowej o nazwie The Base Chicago, która nagrała hołd dla niego w jego specjalnym dniu.

Wydaje się, że aktor regularnie udzielał się u nich jako wolontariusz.

W klipie, dzieci mogą być widziane trzymając znaki, które literują pierwszy inicjał i nazwisko Rennera, jak tańczą razem z 50 Cent’s „In Da Club.”

„Przesyłając bardzo HAPPY BIRTHDAY! 🍰🎉🎁🎈🎈🎈🎈❤️ do @jeremyrenner. Have a great day 😊🙏🏽👍🏽 Sending our ❤️ #thebaseway💪🙌⚾️📚🙏🏽”, podpisano post.

A selfie of Jeremy Renner from his hospital bed.
Jeremy Renner w sobotę świętował swoje 52. urodziny ze szpitalnego łóżka.
@jeremyrenner/Instagram

Renner odpowiedział w komentarzach, „I love you all sooooo much !!!! Dziękuję 🙏. You’ve made my spirits sing!!!!”

Gwiazda „Hurt Locker” dodała również w swoim repoście „Thank You For the Birthday Love!!!”

W piątek Renner w mediach społecznościowych dał również wyraz uznania dla personelu szpitala, który się nim opiekuje.

„Dziękuję zespołowi Renowned Medical ICU za rozpoczęcie tej podróży”, aktor „American Hustle” podpisał zdjęcie, na którym leży w szpitalnym łóżku, otoczony pielęgniarkami i lekarzami.

Renner był w ostatnich dniach w dobrej formie po tym, jak został „przejechany” przez 14,330-funtowy pług śnieżny w ostatnią niedzielę podczas wakacji w Nevadzie.

Nominowany do Oscara Renner był początkowo w „krytycznym, ale stabilnym stanie”, ale później wydawał się wykazywać oznaki poprawy, ponieważ opublikował aktualizację zdrowia wraz z selfie ze szpitalnego łóżka.

„Dziękuję wszystkim za miłe słowa. 🙏”, gwiazda „Arctic Dogs” podpisała post na Instagramie we wtorek. „Im too messed up now to type. Ale wysyłam miłość do was wszystkich.”

Czytaj również:  Jennifer Hudson zostaje laureatką EGOT podczas 2022 Tony Awards

Niedługo potem makabryczne szczegóły wypadku Rennera zaczęły pojawiać się w sieci.

Jeremy Renner on a late night talk show.
Renner doznał w wypadku „tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych”.
NBCU Photo Bank via Getty Images

TMZ podał w środę, że klatka piersiowa gwiazdy „S.W.A.T.” zapadła się, a jego górna część tułowia została zmiażdżona podczas wypadku, powołując się na rejestr połączeń alarmowych 911.

Renner musiał zostać przetransportowany drogą powietrzną do pobliskiego szpitala, gdzie kontynuuje leczenie swoich obrażeń. Nie wiadomo jak długo potrwa jego rekonwalescencja.