28 lutego 2023 r. | 7:58

Jeremy Renner robi „wszystko, co trzeba”, aby w pełni powrócić do zdrowia po swoim prawie śmiertelnym wypadku z pługiem śnieżnym sprzed prawie dwóch miesięcy.

Gwiazda „Sokolego Oka” podzieliła się na swoim Instagram Story filmem, na którym pedałuje jedną nogą na rowerze stacjonarnym z pomocą narzędzia przypominającego pasek.

„Whatever it takes”, podpisał wideo.

Na kolejnym slajdzie Renner pokazał, że pracuje również nad swoim „mentalnym uzdrowieniem”, zamieszczając zdjęcie „Księgi przebudzenia” Marka Nepo.

Gwiazda „Avengers: Endgame” gwiazda używała swojego pługa śnieżnego poza Reno, Nevada, w dniu 1 stycznia, aby pomóc bratankowi wydostać jego ciężarówkę ze śniegu, kiedy został przypadkowo wciągnięty pod i przejechany przez pług.

screenshot of a leg on a stationary bike
Jeremy Renner podzielił się wideo z trwającego powrotu do zdrowia prawie dwa miesiące po wypadku z pługiem śnieżnym.
jeremyrenner/Instagram

Renner, 52, został przewieziony samolotem do szpitala i przeszedł operację awaryjną z powodu „tępego urazu klatki piersiowej.” Później podzielił się, że złamał ponad 30 kości w tym dziwnym wypadku. Aktor „Mayor of Kingstown” został zwolniony ze szpitala kilka tygodni później i kontynuuje rekonwalescencję w domu.

jeremy renner driving a snowplow
The “Avengers: Endgame” gwiazda została przypadkowo przejechana 1 stycznia, gdy próbowała pomóc swojemu bratankowi.
Jeremey Renner

Współgwiazda Marvela Rennera, Evangeline Lilly, powiedziała wcześniej w tym miesiącu, że jego powrót do zdrowia był niczym innym jak „cudem” „Ant-Man i Osa: Quantumania” gwiazda, 43, powiedziała, że spodziewała się „trzymać go za rękę” przy jego łóżku, gdy „jęczał i jęczał z bólu”, ale zamiast tego znalazła go „poruszającego się na kółkach, śmiejącego się z przyjaciółmi.”

jeremy renner selfie in a hospital bed
Podzielił się tym, że złamał ponad 30 kości.
ZUMAPRESS.com

„To cud, wprost cud”, powiedziała. „On jest zrobiony z czegoś naprawdę twardego, ten facet. Zawsze można było to w nim dostrzec. On niesamowicie zdrowieje, a ja jestem tak wdzięczna.”