1 sierpnia 2022 r. | godz. 13:20

Pani Affleck pokazuje swoją dziką stronę.

W sobotę wieczorem Jennifer Lopez wystąpiła po raz pierwszy od czasu poślubienia Bena Afflecka, uderzając na scenę solo podczas sobotniej gali LuisaViaRoma x Unicef 2022 w Capri we Włoszech.

Piosenkarka, która w zeszłym tygodniu skończyła 53 lata, podczas podróży poślubnej z mężem w Paryżu, miała na sobie odważną stylizację w tygrysie paski, zaprojektowaną przez projektanta Roberto Cavalli, Fausto Puglisi, zawierającą dramatyczną falbaniastą pelerynę, cekinowe body i rozszerzane spodnie z kaskadami piór.

Lopez z pewnością rozpaliła to miejsce, wykonując swoje własne hity, takie jak „If You Had My Love” i „Waiting for Tonight”, jak również covery „I Will Survive” i „Turn the Beat Around”.

Jennifer Lopez on stage
Jakby falbaniasta peleryna, cekiny i tygrysi print nie wystarczyły, spodnie J.Lo były również pokryte kaskadowymi piórami od kostek do kolan.
Daniele Venturelli/Getty Images

Diplo i DJ Cruz poprowadzili oficjalne afterparty, którego gospodarzami byli Richie Akiva i Michael Kors w sobotę po koncercie Lopez, na którym pojawiły się takie gwiazdy jak Vanessa Hudgens, Leni Klum, Leonardo DiCaprio, Jared Leto i Haim.

Zorganizowana w Certosa di San Giacomo na wyspie i prowadzona przez Jamiego Foxxa, gala glam zebrała ponad osiem milionów euro na pomoc dla Ukrainy i Syrii.

To było pracowite kilka tygodni dla Lopez, która podobno planuje wystawić drugi, bardziej wyszukany ślub z Affleckiem, 49, dla rodziny i przyjaciół po powiedzeniu „I do” w Las Vegas 17 lipca.

Wiele źródeł potwierdza Page Six, że legendarny planista imprez Collin Cowie jest odpowiedzialny za nadchodzący romans, który odbędzie się w 87-akrowej posiadłości Afflecka w Riceboro, Ga. w najbliższych tygodniach.

Jennifer Lopez performing
To pierwszy występ piosenkarki „Let’s Get Loud” od czasu ślubu z Benem Affleckiem.
Daniele Venturelli/Getty Images

Co J.Lo założy na wielki dzień? Z pewnością wiele stylizacji – i nie zdziwilibyśmy się, gdyby na liście znalazł się pierzasty numer Cavalli.