17 lipca 2022 | 18:10

Jennifer Lopez potwierdziła swoje małżeństwo z Benem Affleckiem w wydaniu z 17 lipca swojego newslettera „On The JLo”.

„Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest miła. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa” – zaczęła aktorka „Wyjdź za mnie”, gdy zachwycała się swoimi zaślubinami.

Nazywając ceremonię w Vegas „Dokładnie tym, czego chcieliśmy”, gwiazda szczegółowo opisała swoją podróż do ołtarza.

Jennifer Lopez and Ben Affleck on their wedding night.
Jennifer Lopez potwierdziła swój ślub w Vegas z Benem Affleckiem.
„On The JLo” Newsletter.

„Ostatniej nocy przylecieliśmy do Vegas, staliśmy w kolejce po licencję z czterema innymi parami, wszyscy odbywali tę samą podróż do ślubnej stolicy świata. Za nami dwóch mężczyzn trzymało się za ręce i obejmowało się nawzajem. Przed nami młoda para, która odbyła trzygodzinną podróż z Victorville na drugie urodziny swojej córki – wszyscy chcieliśmy tego samego – aby świat uznał nas za partnerów i zadeklarował światu naszą miłość poprzez starożytny i prawie uniwersalny symbol małżeństwa.

Jennifer Lopez and Ben Affleck on their wedding night.
Jennifer Lopez podzieliła się snapami ze swojej nocy poślubnej w najnowszym newsletterze „On The JLo”.
„On The JLo” Newsletter.

„Ledwo zdążyliśmy przed północą do małej białej kaplicy ślubnej”, ujawniła. „Łaskawie zostali otwarci do późna na kilka minut, pozwolili nam zrobić zdjęcia w różowym kabriolecie Cadillac, ewidentnie używanym kiedyś przez samego króla (ale jeśli chcieliśmy, żeby pokazał się sam Elvis, to kosztowało to dodatkowo, a on był w łóżku).”

Lopez dodała, że miała na sobie „sukienkę ze starego filmu”, gdy wymieniali śluby w „małej kaplicy” i „dali sobie nawzajem obrączki, które będziemy nosić do końca życia.”

Para poznała się w 2001 roku na planie filmu „Gigli”, kiedy Lopez była jeszcze żoną swojego drugiego męża Crisa Judda. Po ich rozstaniu w czerwcu 2002 roku narodził się „Bennifer”, a Affleck początkowo oświadczył się w 2002 roku. Niestety, nigdy nie udało im się przejść do ołtarza.

Czytaj również:  Właściciele Copacabany kupują książkę o słynnym nowojorskim klubie nocnym
Jennifer Lopez and Ben Affleck on their wedding night.
Affleck miał na sobie białą smokingową marynarkę, podczas gdy J. Lo miała na sobie sukienkę „ze starego filmu”
„On The JLo” Newsletter.
Ben Affleck takes his own snap before his wedding.
Ben Affleck robi sobie selfie przed ślubem.
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez przygotowuje się do zaślubin.

Po nieudanych małżeństwach obu gwiazd, para połączyła się ponownie w 2021 roku.

„Ale w końcu to był najlepszy możliwy ślub, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Taki, o którym marzyliśmy od dawna i który stał się rzeczywistością (w oczach państwa, Las Vegas, różowego kabrioletu i siebie nawzajem) na bardzo, bardzo długo.”

Wokalistka „Let’s Get Loud” dodała również zdjęcia z ceremonii, w tym ujęcia Afflecka w białej smokingowej marynarce i czarnych spodniach. Jest nawet klip, w którym pan młody szykuje się w małej łazience z różowymi ścianami i odrapanymi lustrami.

Dołączono także snap dziecka Lopez, Emme, na którym nastolatka siedziała na tylnym siedzeniu ich małżeńskiego kabrioletu.

Emme Anthony attends mom Jennifer Lopez's wedding to Ben Affleck.
Dziecko Lopez, Emme, było pod ręką na ślubie w Vegas.
„On The JLo” Newsletter.

„Mieli rację, kiedy mówili, że 'wszystko czego potrzebujesz to miłość’.” Kontynuował Lopez. Jesteśmy tak wdzięczni za to, że mamy to w obfitości, nową wspaniałą rodzinę z pięcioma niesamowitymi dziećmi i życie, które nigdy nie miało więcej powodów, by się cieszyć. Trzymaj się wystarczająco długo, a może znajdziesz najlepszy moment swojego życia w Las Vegas o dwunastej trzydzieści rano w tunelu miłości, ze swoimi dziećmi i osobą, z którą spędzisz wieczność. Miłość to wielka rzecz, może najlepsza z rzeczy – i warto na nią czekać.”

Następnie podpisała się swoim małżeńskim nazwiskiem, pisząc: „Z miłością, pani Jennifer Lynn Affleck.”