18 maja 2022 r. | 7:30

Jennie Garth bada możliwość wznowienia „What I Like About You” z byłymi współgwiazdami Amandą Bynes i Leslie Grossman.

Według Garth, ona i Grossman są gotowe „zebrać gang z powrotem razem” – i nie traci nadziei na udział Bynes.

„Nauczyłam się, że nigdy nie wiadomo, wiesz co mam na myśli? Nigdy nie mów nigdy”, powiedziała 50-letnia absolwentka „Beverly Hills, 90210” w środę w podcaście „Behind the Velvet Rope with David Yontef”.

Jennie Garth at the 2020 American Rescue Dog Show
„Chciałbym się upewnić, że jest w miejscu, w którym chce to zrobić”, wyjaśnił Garth.
Getty Images

„Chciałbym zrobić program z Amandą. To byłoby to, co chciałabym zrobić”, dodała. „Chciałabym tylko upewnić się, że była w miejscu, w którym chciała to zrobić i na czym chciała się skupić”.

Choć Garth przyznała, że nie jest pewna, czy jej życzenie się spełni, powiedziała, że jest to „coś [she’s], na co zdecydowanie patrzy.”

W komedii o dojrzewaniu, która była emitowana od 2002 do 2006 roku w The WB, Garth i Bynes, 36, grały młode dorosłe siostry z przeciwnymi osobowościami, próbujące nawigować ich nowe życie pod jednym dachem.

Jennie Garth, Amanda Bynes and Leslie Grossman in
„What I Like About You” było emitowane od 2002 do 2006 roku.
©Warner Bros

„Byłyśmy jak siostry”, powiedział Garth Yontefowi o dynamice pary poza ekranem. „Nasze urodziny są właściwie tego samego dnia w prawdziwym życiu. I tak myślimy, że jesteśmy połączeni w dziwny sposób.”

Do czasu zakończenia programu, Bynes była u szczytu swojej kariery w takich filmach jak „She’s the Man”, „Hairspray” i „Easy A”, ale nagle zrezygnowała z aktorstwa w 2010 roku.

Recent photo of Amanda Bynes showing her face tattoo
Konserwatorium Bynes zostało zakończone w marcu po prawie dziewięciu latach.
Amanda Bynes/Instagram

Po tym bezprecedensowym posunięciu nastąpił ciąg kłopotów prawnych i problemów ze zdrowiem psychicznym, które wylądowały na aktorce w prawie dziewięcioletnim nadzorze konserwatorskim, który został zakończony w marcu.

Po orzeczeniu, Bynes powiedziała People, że jest podekscytowana „niezależną pracą”, zauważając, że jednym z jej „nadchodzących przedsięwzięć” jest linia zapachowa. Nie wspomniała jednak o powrocie do aktorstwa.

Czytaj również:  Melanie Lynskey zwalnia Adrianne Curry z krytyki jej ciała w "The Last of Us