18 lutego 2023 r. | 10:19

Pozornie przepraszająca Jen Shah twierdzi w nowym oświadczeniu, że chce naprawić sytuację ze swoimi ofiarami.

Gwiazda „Real Housewives of Salt Lake City”, 49, powiedziała post na Instagramie w piątek, że jej zgłoszenie do więzienia jest „ceną, którą muszę zapłacić za złe decyzje, które podjęłam.”

„Ludzie zostali skrzywdzeni z powodu moich decyzji”, kontynuowała. „Podczas pobytu w więzieniu będę pracować, aby naprawić szkody i pojednać się z ofiarami mojej zbrodni”.

Shah następnie skierowała swoich zwolenników do „linku w [jej] bio”, który zabiera ich do wywiadu na YouTube, w którym mówi o tym, jak „okłamywała samą siebie”, ponieważ nie chciała „wierzyć”, że popełniła rzeczywiste przestępstwo.

A headshot of Jen Shah.
Jen Shah przyznała, że „ludzie zostali zranieni” z powodu jej przestępstwa w nowym oświadczeniu w piątek.
Instagram/therealjenshah

„Z czasem modlę się, aby ludzie oceniali mnie za sposób, w jaki zareagowałam na ten wyrok, a nie tylko za decyzje, które doprowadziły mnie do więzienia” – dodała w swoim poście gwiazda reality.

Shah powiedziała, że planuje „opublikować” swoją pracę, aby „zaprosić” innych do pociągnięcia jej do odpowiedzialności – chociaż nie jest jasne, jaki rodzaj pracy zostanie opublikowany.

Następnie podsumowała: „Jestem wierząca w zarabianie na wolności i będę pracować w kierunku tego celu, naprawiając rzeczy z ludźmi, których skrzywdziłam.”

Sekcja komentarzy w poście została wyłączona. Zauważył również w podpisie, że aktualizacje będą nadal udostępniane za pośrednictwem „administratora.”

Pełne żalu uwagi Shah przypominają oświadczenie jej prawniczki Priyi Chaudhry wydane na początku tego tygodnia, w którym powiedziała, że jej klientka jest „przygotowana na wyzwania” przed pójściem do więzienia.

„Postanowienie Jen Shah, aby uczynić swoje ofiary pełnymi i zmienić swoje życie jest nieugięte,” adwokat dodał w czwartek.

Jen Shah walking out of a courtroom.
Shah oddała się w ręce Federalnego Biura Więziennictwa w piątek.
GC Images

„Jest zaangażowana w odbycie kary z odwagą i celem, napędzana pragnieniem zadośćuczynienia za krzywdę, którą wyrządziła i pomocy innym w swojej nowej społeczności.”

Czytaj również:  Gordon Ramsay slammed dla TikTok wideo wybierając jagnięciny zabić i jeść: "Yummy, yum

Jednakże, mniej niż dwa miesiące temu, Shah wysłała zupełnie inne przesłanie, kiedy widziano ją świętującą swój wyrok z wystawnym przyjęciem 6 stycznia.

Page Six donosiło, że gwiazda Bravolebrity była widziana na imprezie we włoskiej restauracji, kilka godzin po tym jak sędzia skazał ją na sześć i pół roku więzienia.

Jen Shah crying during a
Shah twierdziła, że jest niewinna przez miesiące w swoim reality show, zanim przyznała się do winy w lipcu 2022 roku.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Wcześniej tego samego dnia Shah powiedziała sędziemu w sądzie: „Chcę przeprosić, mówiąc, że robię wszystko, co mogę, aby zdobyć fundusze na zapłacenie restytucji” i obwiniła swoje „długotrwałe, nieleczone problemy psychiczne”, które spowodowały, że „stworzyła moją własną, złamaną rzeczywistość”.

Zhańbiona osobowość telewizyjna odbywa karę w Federalnym Obozie Więziennym w Bryan w Teksasie, który jest zakładem o minimalnym poziomie bezpieczeństwa dla kobiet.

A promo shot of Jen Shah from
Shah pojawiła się w „RHOSLC” od 1. sezonu.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Podczas gdy tam, Shah otrzyma kawałek pokornego ciasta, jak ona podobno będzie zmuszony do utrzymania jej cela w doskonałym stanie, co obejmuje jej łóżko, biorąc na śmieci, i mopem podłogi, i muszą pracować w gastronomii lub fabryki pracy.

W lipcu 2022 roku gwiazda reality przyznała się do winy za wyłudzenie pieniędzy od tysięcy ludzi, głównie osób starszych, w systemie telemarketingu.