sobota, 25 marca, 2023

Ostatnie posty

Jay-Z wystąpi na Grammys z DJ Khaledem

Jay-Z wystąpi na Grammy 2023, gdzie jest nominowany do pięciu nagród, a jego żona Beyoncé może pobić rekord największej liczby zwycięstw wszech czasów.

Źródło potwierdziło The Hollywood Reporter, że supergwiazda rapu weźmie udział w wykonaniu „God Did,” współpracy Jay-Z z DJ Khaledem, która jest nominowana do trzech nagród, w tym piosenki roku, najlepszego utworu rapowego i najlepszego wykonania rapowego. W utworze pojawiają się również John Legend, Lil Wayne, Rick Ross i Fridayy.

Jay-Z jest również nominowany do albumu roku za współtworzenie piosenek na płycie Beyoncé Renaissance, a także piosenki roku za współtworzenie „Break My Soul”

Para energetyczna ustanowiła nowy rekord, gdy nominacje zostały ogłoszone w listopadzie, a zarówno Jay-Z, jak i Beyoncé osiągnęli sumy karier po 88 nominacji. Jay-Z i Kanye West są związani wśród raperów z największą liczbą nagród Grammy, po 24, ale oczekuje się, że Jay-Z prześcignie Westa w niedzielę.

Beyoncé, również może pobić rekord w niedzielę: Zdobyła 28 nagród i może przewyższyć rekord 31 wygranych zmarłego dyrygenta Georga Solti, aby stać się najbardziej udekorowaną osobą w historii Grammy. Jest nominowana do dziewięciu nagród.

Ani Beyoncé, ani Recording Academy nie ujawniły, czy gwiazda weźmie udział w niedzielnym show. Wśród wykonawców Grammy są Harry Styles, Bad Bunny, Lizzo, Mary J. Blige, Sam Smith, Kim Petras, Brandi Carlile, Luke Combs i Steve Lacy.

O główną nagrodę – album roku – Beyoncé’s Renaissance powalczy z Kendrickiem Lamarem Mr. Morale & The Big Steppers, Adele’s 30, Harry Styles’s Harry’s House, Bad Bunny’s Un Verano Sin Ti, Lizzo’s Special, Coldplay’s Music of the Spheres, Brandi Carlile’s In These Silent Days, Mary J. Blige Good Morning Gorgeous (Deluxe) i ABBA Voyage.

Trevor Noah poprowadzi Grammy, które będą emitowane na żywo w niedzielę na CBS z Crypto.com Arena w Los Angeles.

Czytaj również:  Freida Pinto o tym, dlaczego 'Lista pana Malcolma' jest "znaczącym krokiem" w kierunku integracji na ekranie i poza nim

Latest Posts

Nie przegap