14 lutego 2023 r. | 15:16

Ostatnie pojednanie Jacqueline Laurita i Teresy Giudice rozszerzyło się także na ich mężów.

Fani „Real Housewives of New Jersey” stracili głowę w sobotę, kiedy byłe najlepsze przyjaciółki i ich znaczące osoby spotkały się na lunchu w Cipriani Las Vegas.

Ale posiłek zrywający waśń poszedł tak dobrze, że teraz jest już pełny bromance między Chrisem Lauritą i Luisem „Louie” Ruelasem, którego Jacqueline chwaliła jako „miłą, otwartą, pozytywną, troskliwą osobę”.

„To była taka przyjemność spotkać cię”, absolwentka „RHONJ”, 52, gushed w komentarzu na Instagramie pod postem Ruelasa z podwójnej randki. „Uwielbiam to, jak otwarty jesteś na to, by zawsze się uczyć, rosnąć i ewoluować. Szanuję to!”

Jacqueline powiedziała dalej, że to „oczywiste” jak bardzo Ruelas i Giudice, którzy związali się w sierpniu 2022 roku, „kochają i uwielbiają się nawzajem.”

Zauważyła również, że ona i jej 53-letni mąż „połączyli się i związali” z Ruelasem nad ich „pięknymi” Nicholasami, którzy oboje mają autyzm.

Jacqueline jest mamą córki Ashlee, 32, i syna Nicholasa, 13, podczas gdy Ruelas jest tatą synów Nicholasa, 21, i Louie Jr, 19.

„Chris i ja czekamy na stworzenie wielu nowych szczęśliwych wspomnień z tobą i Teresą w przyszłości!” Jacqueline zakończyła swoją słodką notatkę. „4 Taurus[es] unite! 🤗❤️.”

Ruelas, 47, był tak samo komplementowany przez Lauritas, podpisując dwa zdjęcia, które zrobił z Chrisem, „W ten weekend dostałem szansę na spotkanie tego niesamowitego faceta @chrislaurita #letgoletlove #webothhaveanicholas #love.”

Zarówno Jacqueline, jak i Giduice, 50, podzielili się zdjęciami z „5-godzinnego” wypadu, zgadzając się, że było „wiele do omówienia”, „wiele śmiechu” i że bycie „zjednoczonym” czuło się „tak dobrze”.

Po tym jak użytkownicy mediów społecznościowych zaczęli spekulować, że bezprecedensowe get-together może wskazywać na powrót Jaqueline do show, wyjaśniła, że „[nie] chce z powrotem na”, ponieważ mieszka w Vegas i jest „przeprowadzka do Orange County w [Kalifornii]” w lecie.

Czytaj również:  Dolly Parton, Miley Cyrus i jej bliźniaczki w leopardowych stylizacjach na NYE

Była gwiazda Bravolebrity również poszła naprzód i odrzuciła inną teorię, wyjaśniając, że odnowiona przyjaźń pary „nie ma nic wspólnego” z ich „wzajemną pogardą” dla szwagierki i gwiazdy Giudice, Melissy Gorgi.

Melissa Gorga in a pink dress
Jacqueline upierała się, że jej odnowiona przyjaźń z Giudice „nie ma nic wspólnego” z ich „wzajemną pogardą” dla szwagierki i gwiazdy tego drugiego, Melissy Gorgi.
Instagram/Melissa Gorga

„Teresa i ja mieliśmy wspaniałą przyjaźń PRZED programem i teraz, kiedy cały stres, toksyczność, wpływy zewnętrzne i presja związana z byciem razem w programie zniknęły, a życie jest dobre dla nas obu, łatwiej jest wybaczyć i utrzymać przyjaźń. To takie proste” – upierała się Jacqueline.

„#NewBeginnings for REAL tym razem! Lucy i Ethel są BACK i żyją naszym NAJLEPSZYM życiem. Życie jest dobre! 👯‍♀️.”

Filed underbrawo, sławne beefy, waśnie celebrytów, media społecznościowe celebrytów, jacqueline laurita, luis ruelas, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z nowego jerseyu, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, teresa giudice, 2/14/23