poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Ostatnie posty

Ivan Mbakop, Arica Himmel, Dax Rey dołączają do Giancarlo Esposito w remake’u serialu AMC „The Driver” (wyłączność)

AMC’s upcoming remake of British drama The Driver has bulked out its casting with three new additions, The Hollywood Reporter has learned.

Aktor i filmowiec Ivan Mbakop, który wystąpił w serialu Netflixa Red Notice i zagrał detektywa Caudle’a w mini-serii Marvela Hawkeye, dołączył do sześcioczęściowej serii, obok Arica Himmela, która zagrała nastoletnią Rainbow Johnson w prequelu serialu ABC Black-ish i właśnie zakończyła zdjęcia do głównej roli w romansie Disney+ Prom Pact , oraz młodego Daxa Reya, który wystąpił u boku Kevina Harta i Wesleya Snipesa w limitowanym serialu Netflixa True Story oraz Mahershali Ali i Naomie Harris w serialu Apple TV+ Swan Song.

Trójka dołącza do Giancarlo Esposito (Breaking Bad, Better Call Saul), Zackary Momoh (Doctor Sleep, Harriet) i Paula Malcomson (Redemption).

Serial, który pojawi się na AMC i AMC+ i wejdzie do produkcji w sierpniu, pochodzi od twórców Danny’ego Brocklehursta (Safe, Come Home) i Sunu Gonery (Snowfall, Class of ’09), z Theo Traversem (Billions,House of Lies) ustalonym jako showrunner.

Esposito zagra Vince’a, taksówkarza, którego życie wywraca się do góry nogami, kiedy zgadza się podwozić nowoorleańskiego gangstera z Zimbabwe, The Horse (w tej roli Momoh), człowieka znanego z wykorzystywania nieudokumentowanych imigrantów w południowych portach USA. Mbakop wcieli się w Zenzo, starszego, krótkowzrocznego brata The Horse, a Rey zagra Luke’a, syna The Horse. Himmel natomiast zagra córkę Vince’a – Michaelę.

Trzyodcinkowy oryginał BBC z 2014 roku, stworzony przez Brocklehursta z Jimem Poyserem i wyprodukowany przez It’s a Sin i Years and Years banner Red Production, śledził Davida Morrisseya jako taksówkarza zatrudnionego przez gang przestępczy.

Esposito, Gonera, Brocklehurst, Morrissey i Travers będą producentami wykonawczymi obok Josha Kesselmana i Danny’ego Shermana z Thruline i A+E Studios’ Barry Jossen i Tana Jamieson. Serial jest produkowany przez AMC Studios we współpracy z A+E Studios i Thruline Entertainment.

Czytaj również:  Film Stevena Spielberga "The Fabelmans" będzie miał światową premierę na Festiwalu Filmowym w Toronto

Mbakop jest reprezentowany przez Identity Agency Group i NB Management, Himmel jest reprezentowany przez CESD, Untitled Entertainment i Jackoway Austen Tyerman Wertheimer Mandelbaum Morris Bernstein Trattner & Klein, a Rey jest reprezentowany przez Take 3 Talent Agency, Osbrink Agency i imPRint

Latest Posts

Nie przegap