24 czerwca 2022 | 8:45pm

Alana „Honey Boo Boo” Thompson nie wierzy, że jej matka, Mama June, uczestniczyłaby w jej maturze, gdyby ją o to poprosiła.

Podczas rozmowy z terapeutą w sneak peek z nadchodzącego odcinka „Mama June: Road to Redemption”, Thompson mówi, że „skończyła” z mówieniem o swojej matce.

„Jestem jakby ponad tym w tym momencie,” mówi do Dr. Ish w zapowiedzi, za Entertainment Tonight. „Myślę, że jestem w wieku, w którym nie siedzę tam jak, 'oh chciałbym, żeby moja mama wróciła do domu. Mama zrobi to, co zrobi.”

Była królowa strony piękności mieszka ze swoją starszą siostrą, Lauryn 'Pumpkin’ Shannon, 22, odkąd w 2019 roku June została aresztowana za posiadanie narkotyków i parapetali.

Od tego czasu relacje June z jej czterema córkami były ciągłą walką, co doprowadziło Thompson do kwestionowania, czy nawet chce 42-latka na maturze.

Lauryn 'Pumpkin' Shannon and Alana
Sędzia w Georgii przyznał Lauryn 'Pumpkin’ Shannon wyłączną opiekę nad Alaną w kwietniu.
Getty Images

„Za każdym razem z nią jest tak, że robisz sobie nadzieję, robisz sobie nadzieję… jakbym miała niedługo skończyć szkołę, czy powinnam cię w ogóle zaprosić na mój dyplom, bo czy w ogóle przyjdziesz?”

Była gwiazda „Here Comes Honey Boo Boo” dodaje, że nawet jeśli miałaby zaprosić June, wie, że „nie będzie chciała tam być tylko dlatego, że chce tam być” i skończyła marnować na to swoje łzy.

June 'Mama June' Shannon and Alana 'Honey Boo Boo' Thompson
Mama June mówi, że jest „bardzo wdzięczna”, że Lauryn wzięła opiekę nad dzieckiem, inaczej sytuacja mogłaby być „o wiele inna.”
MediaPunch / BACKGRID

„Zdecydowanie były momenty, w których płakałam z powodu mamy, ale mama po prostu robiła w kółko to samo, powtarzała nam, że zrobi to i tamto” – podsumowuje w konfesjonale. „Więc teraz nie będę już siedzieć i płakać nad nią”

Podczas gdy nie jest jasne, kiedy 16-latka ma skończyć szkołę, June śpiewała ostatnio inną melodię dla Page Six, mówiąc nam, że mają „dobre” relacje i „jedyną różnicą” z nią teraz mieszkającą ze starszą siostrą jest to, że Alana nie jest z nią w domu przez cały czas.

Czytaj również:  Flirtujący wywiad z Andrew Garfieldem trafia do sieci: "Chcę się tylko z tobą spotykać
Alana 'Honey Boo Boo' Thompson.
Thompson skończy szkołę średnią wiosną przyszłego roku.
Getty Images

„Alana skończy 17 lat za kilka miesięcy. Więc szczerze, ja i Pumpkin usiedliśmy i po prostu, 'Hej, to nie jest tak, że nie widzę Alany, to nie jest tak, że nie rozmawiam z nią,'” powiedziała nam.

„Bo tak jest. Widuję ją, rozmawiam z nią. Komunikujemy się. Więc to nie była jakby żadna różnica.”

„Mama June: Road to Redemption” emitowany jest w piątki o 21:00 ET w WE tv.