29 czerwca 2022 | 16:19

„Gimme More” tych figlarnych klejnotów

W niedzielę Britney Spears zamieściła na Instagramie zdjęcie pary perłowych kolczyków z koralikami w kształcie rolek papieru toaletowego, żartując: „Chyba się unowocześniłam.”

Równie dobrze mogła mówić o projektantce stojącej za klejnotami, Licii Young, która powiedziała Page Six Style, że została zaalarmowana „wezwaniem od ostatecznej księżniczki pop” przez „niezwykły” wzrost sprzedaży, który nastąpił.

Young, która oferuje ręcznie wykonane kolczyki za 44$ na swojej stronie Shopify, zajmuje się beadingiem od 1990 roku, kiedy to zaczęła sprzedawać biżuterię kolegom z klasy. Pochodząca z Seattle wpadła na pomysł inspirowanych łazienką bombek ponad dekadę temu.

„Były ładne i przyniosły kilka sprzedaży i to wystarczyło, abym kontynuowała swoją działalność”, mówi. „Od tego czasu otrzymałem wystarczająco dużo rozgłosu, aby warto było robić je od czasu do czasu”.

toilet paper earrings

Kolczyki z papieru toaletowego Licia Young Studios ($44)

Zabawne klejnoty stały się nawet wirusowe podczas wczesnych dni pandemii COVID-19, kiedy ludzie walczyli o znalezienie chusteczek toaletowych. W tym czasie Young skończyła na zatrudnieniu 12 przyjaciół, aby pomogli jej tkać, i mówi nam, że jej sprzedaż w 2020 roku była wystarczająco silna, aby utrzymać ją przez kolejne dwa lata.

Teraz jest podekscytowana, że pieczęć aprobaty Spears pomaga jej pracy znaleźć nowych fanów – zwłaszcza, że Young jest wielką fanką świeżo poślubionej piosenkarki „Toxic”.

britney spears in floral crop top
Spears jest znana ze swojej dziwacznej obecności na Instagramie.
britneyspears/Instagram

„Naprawdę podziwiam Britney za jej wytrwałość i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak prowadzi swoją przyszłość”, mówi.

Jak dotąd, post Spears zgarnął ponad ćwierć miliona polubień, a Young cieszy się odpowiadając na komentarze; po tym, jak jeden z fanów oznaczył projektanta i napisał, „holy crap!”, ona w odpowiedzi zażartowała, „Mam coś na to 😂…”

Czytaj również:  Rob Kardashian twierdzi, że Blac Chyna wycofuje się z ugody w sprawie pornografii z zemsty