wtorek, 30 maja, 2023

Ostatnie posty

Heather Gray, producent wykonawczy 'The Talk’ w CBS, umiera w wieku 50 lat

Heather Gray, producent wykonawczy i showrunner w dziennym talk show CBS The Talk, zmarła. Miała 50 lat.

Gray zmarła w sobotę w Los Angeles na „niemiłosierną chorobę” – podało CBS, nie podając dalszych szczegółów.

Gray dołączył do The Talk, który zadebiutował w 2010 roku, w połowie pierwszego sezonu jako starszy producent nadzorujący. W następnym sezonie awansowała na producenta współwykonawczego, a następnie została nazwana producentem wykonawczym w sierpniu 2019 roku.

Za pracę nad The Talk, Gray zdobyła Daytime Emmy Awards za najlepszy talk show, rozrywkę, w 2016 i 2018 roku, wraz z NAACP Image Award w 2016 roku.

Przed dołączeniem do The Talk, Gray był producentem rozwojowym w Endemol USA w latach 2010-11 i służył jako producent nadzorujący dla The Tyra Banks Show w latach 2006-10.

List chwalący wkład Graya w program został wysłany do The Talk pracowników i załogi od prezesa i dyrektora generalnego CBS George’a Cheeksa, prezesa CBS Studios Davida Stapfa, prezesa CBS Network Entertainment Kelly Kahl, starszego wiceprezesa wykonawczego ds. programowania Thom Sherman, wiceprezesa wykonawczego ds. programów bieżących CBS Network Entertainment Amy Reisenbach i starszego wiceprezesa ds. programów dziennych CBS Network Entertainment Laurie Seidman. Czytaj całość poniżej.

Droga Rodzino Talk,

W imieniu nas wszystkich w CBS, chcemy przekazać Wam nasze głębokie kondolencje z powodu bolesnej straty naszej ukochanej Heather. Była inspiracją dla nas wszystkich, żyła i rozwijała się dzielnie walcząc z bezlitosną chorobą. Pokazała nam jak wygląda prawdziwa odwaga.

Heather była sercem i duszą „The Talk” od pierwszego dnia. Jej błyskotliwość jako innowacyjnego producenta przewyższał jedynie jej ogromny uśmiech i zaraźliwy śmiech. Była podziwianą, ukochaną mamą misia w rodzinie i liderem, na którego wszyscy patrzyli. Jej wkład w sukces programu jest niezmierzony, ale co ważniejsze, była szefem, który udowodnił, że można przewodzić z dobrocią, troską i przyjaźnią. Heather była przyjacielem każdego, mistrzem każdego, ulubioną osobą na planie. Będzie nam jej strasznie brakowało.

Rozumiemy i podzielamy ból i szok, który odczuwacie w tej chwili, jak również żal, który będziecie odczuwać w nadchodzących dniach. Podczas gdy program rozpoczyna swoją przerwę od 1 sierpnia (poniedziałek), nie chcemy, abyście opłakiwali i smucili się sami. Plan zdjęciowy będzie otwarty, a pracownicy działu kadr będą mieli do dyspozycji doradztwo w zakresie żałoby, zarówno osobiście, jak i telefonicznie. Wsparcie HR będzie również na miejscu. Rozumiemy, jak trudne będzie to dla was wszystkich i chcemy, abyście wiedzieli, że jesteśmy tu dla was.

George, Kelly, David, Thom, Amy, Laurie

Czytaj również:  Universal Music Group przedłuża kontrakt CEO Luciana Grainge do 2028 r

Latest Posts

Nie przegap